Фан клуб: Манчестер Јунајтед

Марија

Poétesse
14 април 2012
1,146
2,491
1,123
Скопје
znam deka Arsenal ni e mnoo ljut rival, ja najmalce sHto sakasHe e on da dojde, ali..... daj sHto dasH : )
nemogasmo da kupimo nekoga drugoga, ali jebiga toj e toj, fudbal e postao biznis, ja i dalje ke ga mrzu njega : ) haha

До негде си во право ама сепак неможеш да мразиш играч од твојот омилен тим( барем мислам дека неможеш) . . . дава он гол и ти нормално се радуваш, дава пак гол кога најмногуу ви треба голот за победа и ти му праќаш љубов на ван Перси од радост за тимот :D итн
 
  • Ми се допаѓа
Реакции: parvati

parvati

Сангвиник
14 февруари 2012
6,710
13,879
973
До негде си во право ама сепак неможеш да мразиш играч од твојот омилен тим( барем мислам дека неможеш) . . . дава он гол и ти нормално се радуваш, дава пак гол кога најмногуу ви треба голот за победа и ти му праќаш љубов на ван Перси од радост за тимот :D итн
ke bidu u stilu.......tooooooooooooooooooooooooo Van Persi majsore ....sestru ..... : ) ahhahahahaha
sakam da igramo finale ss Reala : P da ga gleamo zaedno gusHnati pred plazmu : )
 
  • Ми се допаѓа
Реакции: Foxboro and Марија

Марија

Poétesse
14 април 2012
1,146
2,491
1,123
Скопје
ke bidu u stilu.......tooooooooooooooooooooooooo Van Persi majsore ....sestru ..... : ) ahhahahahaha
sakam da igramo finale ss Reala : P da ga gleamo zaedno gusHnati pred plazmu : )

хахахаххаа ќе изгубите и да играте против Реал : ))
Ама ако јас ќе те тешам :sreken
 
  • Ми се допаѓа
Реакции: parvati