Фан клуб: Манчестер Јунајтед

МериСелест

Староседелец
24 април 2012
2,007
3,215
1,143

Најубавата?Од блиску не е толку ама ај.
Девојчето си нема појма од клубота на прашањето зошто баш навива за Јунајтед?заради Бекам дека отишол.
Тоа за мене не е фан само заради играч.
Ни пола знаење нема ама да не мрчам.
Коа играа Манчестер Ј во Романија на 10 степени одеше се гола ногавица да и се гледа тетовашата.
Bitch please |-(
Англичаните и се смееја сите.
;)


Најверојатно Лукас Моура е наш...Ајде бате доагај :)
 
  • Like
Реакции: parvati

Hexasto

Истакнат Член
16 февруари 2012
1,082
1,631
113
Македонија
Најубавата?Од блиску не е толку ама ај.
Девојчето си нема од клубота на прашањето зошто баш навива за Јунајтед?заради Бекам дека отишол.
Тоа за мене не е фан самРоманија о заради играч.
Ни пола знаење нема ама да појма не мрчам.
Коа играа Манчестер Ј во на 10 степени одеше се гола ногавица да и се гледа тетовашата.
Bitch please |-(
Англичаните и се смееја сите.
;)


Најверојатно Лукас Моура е наш...Ајде бате доагај :)
не биди љубоморна :rofl:rofl
 

parvati

Сангвиник
14 февруари 2012
6,697
13,878
973
Лукаш Моура за дваес пет шес миљона за малце ке потпишеше договор, али менаџер његоф мрси муда
тражи над триесе лол, Интер и Милан се откажасфа од њега, Манчестер још е упоран
коооооолко сакам да га купиф еј
 

Marick14

Истакнат Член
17 февруари 2012
3,279
2,353
113
Софија
Лукаш Моура за дваес пет шес миљона за малце ке потпишеше договор, али менаџер његоф мрси муда
тражи над триесе лол, Интер и Милан се откажасфа од њега, Манчестер још е упоран
коооооолко сакам да га купиф еј
Кој е тоа? Кај игра во кој клуб, која позиција?
 

parvati

Сангвиник
14 февруари 2012
6,697
13,878
973
Кој е тоа? Кај игра во кој клуб, која позиција?
игра у Сао Пауло, мноо добар играч, глеај га на јутуббб : )

Станува збор за еден од најдобрите млади фудбалери во светот кој што настапува на крилната позиција и кој што сигурно ќе претставува суперзасилување за „црвените ѓаволи“ не само во следната, туку и во сезоните што доаѓаат.