1. Еј...супер што го посетуваш Црнобело форумот. Слободно регистрирај се и приклучи ни се во дискусиите!

УН диета

Дискусија во форумот 'Специјална исхрана' започната од LadyInPink, 14 февруари 2012.

 1. escape

  escape Староседелец

  Зачленет на:
  20 октомври 2012
  Мислења:
  2,178
  Допаѓања:
  2,240
  колку што е добра диетава толку може и да ви наштети. Размислете си убаво пред да почнете некој таков нагол режим на исхрана. Секако килограмите се губат но по прекин на диетата се враќаат. Па искрено не знам колку се исплати тоа.
   

Сподели: