1. Еј...супер што го посетуваш Црнобело форумот. Слободно регистрирај се и приклучи ни се во дискусиите!

Трауми од детството

Дискусија во форумот 'Деца' започната од melpomena, 4 април 2012.

 1. incule

  incule Староседелец

  Зачленет на:
  5 јануари 2015
  Мислења:
  734
  Допаѓања:
  123
  Да,од фризер,несакав да одам,кога ме носеа ја плачев секогаш
   

Сподели: