Тепање досада

Glorry

Истакнат Член
14 февруари 2012
261
369
63
Драги форумџии и форумџики,досадно ми е и не ми се излегува на ладново,па би ве замолила да ми кажете некое добро филмче од жанрот комедија-романса или акција-трилер,што е можно по ново. ;-)
 
  • Like
Реакции: Hip.Hop_MKD

mAcIkA

Истакнат Член
14 февруари 2012
376
516
393
Centurion , The way back или Immortals,не сум сигурна баш во што жанр спагаат ама супер се..;-)
 
  • Like
Реакции: Шмекси