1. Еј...супер што го посетуваш Црнобело форумот. Слободно регистрирај се и приклучи ни се во дискусиите!

Тепање досада

Дискусија во форумот 'Рисајкл Бин' започната од mAcIkA, 14 февруари 2012.

 1. mAcIkA

  mAcIkA Истакнат Член

  Зачленет на:
  14 февруари 2012
  Мислења:
  376
  Допаѓања:
  516
  :( дајте некој муабет ...за онака
   
 2. lady_blue

  lady_blue Староседелец

  Зачленет на:
  14 февруари 2012
  Мислења:
  2,400
  Допаѓања:
  4,420
  Досадно ми е и мене. :nah
   
  На meicy му/ѝ се допаѓа ова.
 3. parvati

  parvati Сангвиник

  Зачленет на:
  14 февруари 2012
  Мислења:
  6,697
  Допаѓања:
  13,878
  nikad ne mi e bilo nema ni da mi bide dosadno > ) a mubaet mmmmm macika dobra ti e slika : )
   
 4. mAcIkA

  mAcIkA Истакнат Член

  Зачленет на:
  14 февруари 2012
  Мислења:
  376
  Допаѓања:
  516
  фала.....позитивна е :) (кирилица ,те молам)
   
 5. parvati

  parvati Сангвиник

  Зачленет на:
  14 февруари 2012
  Мислења:
  6,697
  Допаѓања:
  13,878
  ma neeeeeeeeee bre : ) gubu se po tastaturu epten : ) kako pop u disko hh
   
  На Scars31 му/ѝ се допаѓа ова.
 6. Шмекси

  Шмекси Истакнат Член

  Зачленет на:
  15 февруари 2012
  Мислења:
  1,130
  Допаѓања:
  1,066
  Ми се пуши цигара а ме мрзи да станам...
   
 7. Hip.Hop_MKD

  Hip.Hop_MKD Староседелец

  Зачленет на:
  15 февруари 2012
  Мислења:
  2,192
  Допаѓања:
  3,931
  Сега за сега добро е, го истражувам форумов така да досадно нема да ми биде барем што се однесува за сега .. :D
   
 8. mAcIkA

  mAcIkA Истакнат Член

  Зачленет на:
  14 февруари 2012
  Мислења:
  376
  Допаѓања:
  516
  ајде кој е за кафе :)да разбиеме досада:kafe
   
  На Hip.Hop_MKD му/ѝ се допаѓа ова.
 9. Marrie

  Marrie Староседелец

  Зачленет на:
  13 февруари 2012
  Мислења:
  507
  Допаѓања:
  802
  :kafe на здравје Мацика, ти се придружувам.
   
  На Hip.Hop_MKD и mAcIkA им се допаѓа ова.
 10. Hip.Hop_MKD

  Hip.Hop_MKD Староседелец

  Зачленет на:
  15 февруари 2012
  Мислења:
  2,192
  Допаѓања:
  3,931
  +1 :kafe:igra
   
  На Marrie му/ѝ се допаѓа ова.

Сподели: