1. Еј...супер што го посетуваш Црнобело форумот. Слободно регистрирај се и приклучи ни се во дискусиите!

Среќен роденден

Дискусија во форумот 'Општи муабети' започната од важна, 15 февруари 2012.

 1. Марија

  Марија Poétesse

  Зачленет на:
  14 април 2012
  Мислења:
  1,146
  Допаѓања:
  2,490

  Фала ти ноженце : ))) (hug)
   
  На The Tramp му/ѝ се допаѓа ова.
 2. Snow

  Snow Староседелец

  Зачленет на:
  29 април 2012
  Мислења:
  677
  Допаѓања:
  440
  На Марија му/ѝ се допаѓа ова.
 3. 4FUN

  4FUN Староседелец

  Зачленет на:
  3 март 2012
  Мислења:
  894
  Допаѓања:
  1,987

  додека го читав постов, за малце ке ми паднеше од уста тостов :eek
  честиткава си е на место, со мерак би пунел и години шесто :)
  ти си едини од охридска сорта, што ке му чувам парче од роденденската торта (cake)
  фала Мајоре (happy)
   
  На JaMi, The_Mayor и Kitty им се допаѓа ова.
 4. Kitty

  Kitty Староседелец

  Зачленет на:
  26 март 2012
  Мислења:
  2,673
  Допаѓања:
  6,921
  Овде имало роденден славен
  некој денес бил ептен главен :cool:
  Среќен и весел нека ти биде
  да испеам една песна баш ми иде

  (party) (party) (party) 4FUN
   
  На The_Mayor и 4FUN им се допаѓа ова.
 5. 4FUN

  4FUN Староседелец

  Зачленет на:
  3 март 2012
  Мислења:
  894
  Допаѓања:
  1,987

  фала за римуваната честитка Кити,
  од твоите рефрени никогаш нема да бидеме сити.
  роденденот ми беше пред неколку дена,
  сега се осеќам како права стена :sreken

  (cake)
   
  На Kitty му/ѝ се допаѓа ова.
 6. МериСелест

  МериСелест Староседелец

  Зачленет на:
  24 април 2012
  Мислења:
  2,007
  Допаѓања:
  3,215
  Just Perfect

  Mила ајде и овде,срекен роденден,најсрекен нека ти е :*Замрзни две три парчиња од тортата. :D

  И до 4FUN ... Со памет и двајцата (hug)
   
  На Just Perfect му/ѝ се допаѓа ова.
 7. Just Perfect

  Just Perfect Активен Член

  Зачленет на:
  3 април 2013
  Мислења:
  137
  Допаѓања:
  120
  фала...обавезно ќе ти сочувам... ма и нова ќе ти купам...не е проблем за тебе :gus
  и 4FUN среќен нека е!
   
  На 4FUN и МериСелест им се допаѓа ова.
 8. JaMi

  JaMi Староседелец

  Зачленет на:
  22 февруари 2012
  Мислења:
  6,492
  Допаѓања:
  14,405
  Систерче ајде и овде да ти посакам СРЕЌЕН РОДЕНДЕН,здравје,среќа и што поскоро еден одмор на море :wavespinТе сака сестра ти Јами(се разбира и зет ти 4FUN )
  [​IMG] сис ова е торта од нас таман да не се спакуваш, да одиш директно на одмор :wavespin
  [​IMG]овде се клучевите од вилата ,повели!

  [​IMG]
   
  На Kitty и 4FUN им се допаѓа ова.
 9. JaMi

  JaMi Староседелец

  Зачленет на:
  22 февруари 2012
  Мислења:
  6,492
  Допаѓања:
  14,405
  Mila Kunis Нека е Среќен Роденденот! Ти посакувам се најубаво.
  [​IMG]
   
  На Mila Kunis му/ѝ се допаѓа ова.
 10. MoonFairy

  MoonFairy Староседелец

  Зачленет на:
  28 септември 2012
  Мислења:
  1,277
  Допаѓања:
  1,898
  На Mila Kunis му/ѝ се допаѓа ова.

Сподели: