1. Еј...супер што го посетуваш Црнобело форумот. Слободно регистрирај се и приклучи ни се во дискусиите!

Спонтано самозапалување

Дискусија во форумот 'Досие X на форумот' започната од violetmoon, 22 јануари 2014.

 1. Boyle

  Boyle Истакнат Член

  Зачленет на:
  23 ноември 2013
  Мислења:
  25
  Допаѓања:
  12
  Уххх..језиво (worried) си седиш и почнуваш да гориш. Баш не ми е за верување не ми е јасно како може вака..
   
 2. Mnogo Bitno

  Mnogo Bitno Староседелец

  Зачленет на:
  9 февруари 2015
  Мислења:
  1,721
  Допаѓања:
  752
  :confused: Мислам дека тоа е таква ситуација да не речам без излезна ,а дека за се има излез има само ако се потрудиш околу пронаоѓање , што ли треба да размислуваш во тој момент за да го направиш тој потег ?! (worried) (party)
   

Сподели: