Спонтано самозапалување

Boyle

Истакнат Член
23 ноември 2013
25
12
103
Уххх..језиво (worried) си седиш и почнуваш да гориш. Баш не ми е за верување не ми е јасно како може вака..
 

Mnogo Bitno

Староседелец
9 февруари 2015
1,760
782
1,133
Skopje
:confused: Мислам дека тоа е таква ситуација да не речам без излезна ,а дека за се има излез има само ако се потрудиш околу пронаоѓање , што ли треба да размислуваш во тој момент за да го направиш тој потег ?! (worried) (party)