1. Еј...супер што го посетуваш Црнобело форумот. Слободно регистрирај се и приклучи ни се во дискусиите!

Спална соба

Дискусија во форумот 'Дом' започната од melpomena, 16 јуни 2012.

 1. Bibi@

  Bibi@ Староседелец
  Најфотограф

  Зачленет на:
  1 март 2012
  Мислења:
  399
  Допаѓања:
  743
  [​IMG]
  [​IMG]
  [​IMG]
  [​IMG][​IMG]
   
  На 4FUN му/ѝ се допаѓа ова.
 2. melpomena

  melpomena Енигма

  Зачленет на:
  3 март 2012
  Мислења:
  8,231
  Допаѓања:
  17,756
  Која беше сега мојата страна?:unsure :biggrin
  [​IMG]
   
  На Stance, Gemini, existence и уште 1 член му се допаѓа ова.
 3. JaMi

  JaMi Староседелец

  Зачленет на:
  22 февруари 2012
  Мислења:
  6,458
  Допаѓања:
  14,374
  [​IMG]
   
  На Caci, 4FUN и Gemini им се допаѓа ова.
 4. MoonFairy

  MoonFairy Староседелец

  Зачленет на:
  28 септември 2012
  Мислења:
  1,275
  Допаѓања:
  1,896
  [​IMG][​IMG]
   
  На Arkantos му/ѝ се допаѓа ова.
 5. Aleksis

  Aleksis Jukebox

  Зачленет на:
  4 април 2013
  Мислења:
  1,440
  Допаѓања:
  2,539
  Како прво и најважно за мене е тоа дека сигурно ѕидовите нема да бидат бели.Ниту пак ќе има бели елементи.Ко во болница да се наоѓам.
  Сакам да биде во топли нијанси на бои,со убава постелнина,големи и меки перници,многу детали и украси (рамки со слики,свеќи,...),и полица со книги.
  Всушност кога ќе подразмислам и сегашната моја собичка е слична на мојата замисла за спална :)
   
  На Ѕид на плачот и melpomena им се допаѓа ова.
 6. Redhead

  Redhead Bookworm

  Зачленет на:
  23 февруари 2012
  Мислења:
  1,060
  Допаѓања:
  2,039
 7. Ballet is my life

  Ballet is my life Истакнат Член

  Зачленет на:
  9 јуни 2018
  Мислења:
  286
  Допаѓања:
  93
  Спалната ми е бела. Со голем висок кревет. Со 2 ноќни масички, полица со книги, плакар, фотографии
   
  На пријателство му/ѝ се допаѓа ова.

Сподели: