1. Еј...супер што го посетуваш Црнобело форумот. Слободно регистрирај се и приклучи ни се во дискусиите!

Со која мелодија ви ѕвони алармот?

Дискусија во форумот 'Мобилни' започната од Y1K991, 12 март 2014.

 1. Kisserboy

  Kisserboy Староседелец

  Зачленет на:
  6 март 2012
  Мислења:
  2,446
  Допаѓања:
  3,794
   
  На MATEJA и Y1K991 им се допаѓа ова.
 2. Selma

  Selma Ingenious

  Зачленет на:
  15 февруари 2012
  Мислења:
  4,375
  Допаѓања:
  7,071
  Со една нервозна мелодија што е од телефонот, коа го слушнам со таа одвртна музика ми се оди да го скршам.Ѕвони се додека не решам една сложувалка (easy peasy for me,bit in the mornings- OH goood, eдвај ги гледам бројките).
  Многу ретко го уклучувам алармот бидејќи имам многу ефективен аларма наречен мајка, ајде Сара стани, ќе влезе ќе запале светло и ај спи така не бива.
  И вечер проблем ми е станувањето, а не будењето.

  АКо барате ептен досадна мелодија еве ви една
   
  На Y1K991 му/ѝ се допаѓа ова.
 3. Butterfly^^

  Butterfly^^ Истакнат Член

  Зачленет на:
  7 јануари 2013
  Мислења:
  239
  Допаѓања:
  271
   
  На Y1K991 му/ѝ се допаѓа ова.
 4. Gemini

  Gemini Староседелец

  Зачленет на:
  24 мај 2012
  Мислења:
  2,477
  Допаѓања:
  5,079
  Како што сум мрзелива да ги отворам очите оваа песна одма ми го раздрмува мозокот :D
   
  На Y1K991 му/ѝ се допаѓа ова.
 5. Luckky

  Luckky Upright

  Зачленет на:
  22 февруари 2012
  Мислења:
  2,635
  Допаѓања:
  5,809
   
  На Y1K991 и violetmoon им се допаѓа ова.
 6. Nekoja Devojka

  Nekoja Devojka Нов член

  Зачленет на:
  4 септември 2015
  Мислења:
  6
  Допаѓања:
  1

  Е со оваа, но ја имам скратено да почнува од 0:14.
   
 7. incule

  incule Староседелец

  Зачленет на:
  5 јануари 2015
  Мислења:
  731
  Допаѓања:
  121
 8. BadBoy007

  BadBoy007 Активен Член

  Зачленет на:
  26 септември 2016
  Мислења:
  209
  Допаѓања:
  166
  Сега за сега со Spacecraft, баш чил мелодија.

   

Сподели: