Со која мелодија ви ѕвони алармот? | Црнобело Форум

Со која мелодија ви ѕвони алармот?

Selma

Ingenious
15 февруари 2012
4,366
7,053
1,183
Со една нервозна мелодија што е од телефонот, коа го слушнам со таа одвртна музика ми се оди да го скршам.Ѕвони се додека не решам една сложувалка (easy peasy for me,bit in the mornings- OH goood, eдвај ги гледам бројките).
Многу ретко го уклучувам алармот бидејќи имам многу ефективен аларма наречен мајка, ајде Сара стани, ќе влезе ќе запале светло и ај спи така не бива.
И вечер проблем ми е станувањето, а не будењето.

АКо барате ептен досадна мелодија еве ви една
 
  • Ми се допаѓа
Реакции: Y1K991

Gemini

Староседелец
24 мај 2012
2,478
5,077
1,153
Wind Of Change
Како што сум мрзелива да ги отворам очите оваа песна одма ми го раздрмува мозокот :D
 
  • Ми се допаѓа
Реакции: Y1K991