1. Еј...супер што го посетуваш Црнобело форумот. Слободно регистрирај се и приклучи ни се во дискусиите!

Совети, методи и пристапи при воспитувањето на децата

Дискусија во форумот 'Деца' започната од JaMi, 22 април 2012.

 1. lady_blue

  lady_blue Староседелец

  Зачленет на:
  14 февруари 2012
  Мислења:
  2,400
  Допаѓања:
  4,420
  викам да продолжиме утре со муабетов :)
   
  На JaMi му/ѝ се допаѓа ова.
 2. incule

  incule Староседелец

  Зачленет на:
  5 јануари 2015
  Мислења:
  734
  Допаѓања:
  123
  Немам деца,немам маж мое мислење треба постепено и со примери да му се дава на детето и да се гледаат неговите чуства
   

Сподели: