Собиранки.... (договарање - тука)

BadBoy007

Активен Член
26 септември 2016
209
166
43
Се гледаме во петок (најверојатно) луѓе што да ви кажам. Јас веќе се запознав со некои од форумов нема да кажам кои така што не се плашете дојдете слободно. Има гаранција за мене дека сум добро-лош момак. И дека нема да дојдам во вакво издание како во спојлерот... :D

На 07.07.2017 обавезно да има собиранка пошто 100% ќе дојдам, ваљда нема да сум на летен одмор баш тој ден. А за некој поблизок термин ќе дојдам на февруарска или мартовска собиранка. @BadBoy007 2017 Limited Edition
Ете дечко од збор. :cool:

Дојдете во што помасовен број да прославиме нова влада, Вардар европски шампиони во ракомет итн. Само позитивно и ајт да ја отвориме летната сезона. :D Не се оптеретувајте што и како е кажано во виртуелата пошто реалноста е побитна и нормално дека таму сме сите позитивни и нај нај особи. :)

Дојдете и обавезно частам 1 тура (pivo) ќе го потврдам тоа. ;)

Е сега немојте па 100 души да дојдете пошто 100 x 100 ден. пиво = 10 000 ден. 1 тура. :D
 

incule

Староседелец
5 јануари 2015
740
127
1,053
26
Ако не врне ќе дојдам,знам дека не сум добредојдена од далеку ќе ве гледам :)
 

BadBoy007

Активен Член
26 септември 2016
209
166
43
Ако не врне ќе дојдам,знам дека не сум добредојдена од далеку ќе ве гледам :)
Секој е добредојден. Нормално не може секој на секого да се допадне, ама глобално сите ќе се сакаме како виртуелни ликчиња што дошле реално да се подружат. :D
 
  • Ми се допаѓа
Реакции: escape