Собиранка

Ќе одиш на собиранкава?


  • Вкупно гласале
    12
  • Poll closed .

corki

Староседелец
21 декември 2013
542
449
1,073
ТУУуу,па тоа е штета што некои не ќе можат да присуствуват на собиранката!
 

Makedonec

Модератор
Член на администрација
15 јуни 2014
1,471
1,199
1,133
Океј нема да има собиранка
ќе си читаме стари теми на форумов :D
 

Stojne

Староседелец
29 јануари 2015
394
136
1,053
Добровечер. Темава е собиранка, но јас сакам да прашам/кажам нешто. Прво, зошто форумов не е активен, каде се членовите, заспаа? Нема дискусии на темите. Барем да се затвори форумот, штом така. Второ, ајде што не можеме да се видиме сите на собиранка и да се усогласиме за истата, незнам зошто и постои тема собиранка. Трето, каде е администраторот да реагира во конкретен случај кога мене ми стигаат пораки од машки членови? И претходно кажав за овој случај. И за крај, зошто не постои опција некој да го избрише профилот на форумов?
 

123456789deset

Истакнат Член
18 јули 2018
96
36
128
39
зашто сите кренале раце од форумов, колку е тоа очигледно само
модератори бара ххх
иначе неможат да казнат, тоа у пп е приватна ствар и не се надлежни да санкционираат, си имаш опција ке си блокираш


Sent from my iPhone using Tapatalk
 

Pink Panther

Староседелец
9 февруари 2015
1,783
799
1,133
Skopje
Добровечер. Темава е собиранка, но јас сакам да прашам/кажам нешто. Прво, зошто форумов не е активен, каде се членовите, заспаа? Нема дискусии на темите. Барем да се затвори форумот, штом така. Второ, ајде што не можеме да се видиме сите на собиранка и да се усогласиме за истата, незнам зошто и постои тема собиранка. Трето, каде е администраторот да реагира во конкретен случај кога мене ми стигаат пораки од машки членови? И претходно кажав за овој случај. И за крај, зошто не постои опција некој да го избрише профилот на форумов?
@Stojne kako prvo koja si ti da baras da se zatvori forumov,a kako vtoro na sobiranki odime mnogu pati,ti ednas ne si dosla i kazuvas kako ne sme mozele da se sobereme,ima lugje koj rabotat so forumot i ako se zatvori eden den tie ke donesat odluka ili ke baraat,a ti ako ne ti se sedi na ovoj forum odi na kajgana ili na nekoj drug forum
 

Stojne

Староседелец
29 јануари 2015
394
136
1,053
Koja sum jas da baram da se zatvori forumot? Jas sum clen na ovoj forum pet godini i gledam deka nema air od postoenjeto na ovoj forum. Kazav zasto. A toa sto ne sum dosla e moja rabota, gledam od komentarite deka nikoj ne doaga na sobirankite. Kako togas se sobirate? Tuka na forumov site ili poveceto odgovaraat deka nema da dojdat. Neznam sto si se navredil od mojot komentar deka ne mozeme da se usoglasime za tema sobiranka. Koja e smislata da postoi ovoj forum ako ne znam koj e moderator i ako gledam i ja(a mozebi i drugite clenovi) deka toj moderator nisto ne pravi na forumov? Forumov e katastrofa, nisto ne se menuva na nego. I ti uste velis deka imalo nekoj sto rabotel na istiot ovoj forum. A za drugi forumi ce razmislam. Ne mozev a da ne odgovoram ovoj pat.
 

Pink Panther

Староседелец
9 февруари 2015
1,783
799
1,133
Skopje
Znaci generalno se sobirame po 5-6 dusi,ne znam kade gledas deka sum se navredil i toa deka ne mozeme da se sobereme,jas ne ti rekov zosto ne dojde,toa ti si znaes,rabotata e sto TI baras da se zatvori kako ti da si NACALNIK,i zatoa ti rekov kako stojat rabotite,ne se potresuvaj se e ok
 
  • Ми се допаѓа
Реакции: escape