1. Еј...супер што го посетуваш Црнобело форумот. Слободно регистрирај се и приклучи ни се во дискусиите!

Собиранка

Дискусија во форумот 'За форумот' започната од Makedonec, 26 мај 2015.

?

Ќе одиш на собиранкава?

Затворена анкета 5 јуни 2015.
 1. Да

  16.7%
 2. Не

  83.3%
 1. Makedonec

  Makedonec Модератор
  Член на администрација

  Зачленет на:
  15 јуни 2014
  Мислења:
  1,466
  Допаѓања:
  1,185
  Членови, модератори, дупли јузери и сите останати што велите еднаш вистински да ја реализираме собиранкава?
  Предлог петок 6 јуни, 21 часот, Лезет, Мезе бар или каде и да сакате.

  Дајте предлог ако размислувате поинаку и пожелно е да гласате во анкета
   
 2. $3Я3|\||)&p&†Y

  $3Я3|\||)&p&†Y Староседелец

  Зачленет на:
  12 мај 2012
  Мислења:
  3,683
  Допаѓања:
  3,863
  6ти е сабота :zelen
   
 3. Makedonec

  Makedonec Модератор
  Член на администрација

  Зачленет на:
  15 јуни 2014
  Мислења:
  1,466
  Допаѓања:
  1,185
  Чеј да видам

  едит: шести било сабота:D
  5ти одговара?
   
 4. Struggler

  Struggler Староседелец

  Зачленет на:
  19 јануари 2013
  Мислења:
  1,755
  Допаѓања:
  1,002
  Не можам.
   
 5. Saladin

  Saladin Unbaised
  Член на администрација

  Зачленет на:
  17 февруари 2012
  Мислења:
  5,995
  Допаѓања:
  9,625
  Ќе бидам лош и ќе речам само едно нешто...
  Good luck with that.
  :zelen
   
  На Aleksis, Y1K991 и Хоуп* им се допаѓа ова.
 6. existence

  existence Boolean
  Член на администрација Админ

  Зачленет на:
  3 март 2012
  Мислења:
  7,391
  Допаѓања:
  9,099
  Јас би дошол да бев во Скопје, ама ете не сум тој период.
   
 7. Makedonec

  Makedonec Модератор
  Член на администрација

  Зачленет на:
  15 јуни 2014
  Мислења:
  1,466
  Допаѓања:
  1,185
  Ме решивте одма, еднаш собиранка да не може да направиме О.О
   
 8. Y1K991

  Y1K991 Parleur

  Зачленет на:
  1 март 2012
  Мислења:
  6,263
  Допаѓања:
  9,105
  Учам занает. Не мом.
   
 9. $3Я3|\||)&p&†Y

  $3Я3|\||)&p&†Y Староседелец

  Зачленет на:
  12 мај 2012
  Мислења:
  3,683
  Допаѓања:
  3,863
 10. коста

  коста Истакнат Член

  Зачленет на:
  21 мај 2013
  Мислења:
  145
  Допаѓања:
  61
  еве јас ке дојдам
   

Сподели: