1. Еј...супер што го посетуваш Црнобело форумот. Слободно регистрирај се и приклучи ни се во дискусиите!

Смртоносна игра со цимет меѓу тинејџерите

Дискусија во форумот 'Здравје' започната од Natenceto, 4 април 2012.

 1. parvati

  parvati Сангвиник

  Зачленет на:
  14 февруари 2012
  Мислења:
  6,697
  Допаѓања:
  13,878
  ццц егзорцизам ву се деси на американску црну глупачу : )
   
  На Natenceto и The Tramp им се допаѓа ова.
 2. True_Blood

  True_Blood Upright

  Зачленет на:
  18 февруари 2012
  Мислења:
  1,132
  Допаѓања:
  2,396
  Што ли ќе измислат следно, кој ќе испие чаша солна киселина? :unsure
  Јас само ако се загуши некој ќе го гледам конкретно баш тоа видео....со пуканки и кока кола разбира се :smug
   
 3. Y1K991

  Y1K991 Parleur

  Зачленет на:
  1 март 2012
  Мислења:
  6,263
  Допаѓања:
  9,106
  овие стварно мислат дека се што лета се јади......crazy Americans
   
  На КрисТина К. му/ѝ се допаѓа ова.
 4. Elizabeth Bathory

  Elizabeth Bathory Истакнат Член

  Зачленет на:
  13 февруари 2012
  Мислења:
  352
  Допаѓања:
  405
  Само да се гледало кој повеќе да се изглупира како овие на пример забеганиве
   
 5. MKD

  MKD Нов член

  Зачленет на:
  11 март 2012
  Мислења:
  24
  Допаѓања:
  22
  американците имаат толкаво влијание во светот што секоја глупост која тие ја прават, снимајќи се, преминува во некој вид `забава` и нашите деца почнуваат да ја практикуваат!! забележете само колку појави кои се давани по филмовите се остваруваат!?!? еден пример - индијанци и каубојци...
   
 6. cece17

  cece17 Староседелец

  Зачленет на:
  21 февруари 2012
  Мислења:
  270
  Допаѓања:
  204
  a bas sakav da probam :[
   
 7. existence

  existence Boolean
  Член на администрација Админ

  Зачленет на:
  3 март 2012
  Мислења:
  7,391
  Допаѓања:
  9,099
  ај да е само оваа глупост. Прочачкајте да видете видеа кога пушат жалфија. Дебилизам.
   
 8. m.o.p.

  m.o.p. Активен Член

  Зачленет на:
  14 февруари 2012
  Мислења:
  348
  Допаѓања:
  221
  Абе амери само за порно филмови ве бива за се друго глупи најглупи сте
   
  На MKD му/ѝ се допаѓа ова.

Сподели: