Смртоносна игра со цимет меѓу тинејџерите

True_Blood

Upright
18 февруари 2012
1,132
2,396
1,133
Yellow submarine
Што ли ќе измислат следно, кој ќе испие чаша солна киселина? :unsure
Јас само ако се загуши некој ќе го гледам конкретно баш тоа видео....со пуканки и кока кола разбира се :smug
 

Elizabeth Bathory

Истакнат Член
13 февруари 2012
352
405
363
Skopje
Само да се гледало кој повеќе да се изглупира како овие на пример забеганиве
 

MKD

Нов член
11 март 2012
24
22
3
32
Скопје
американците имаат толкаво влијание во светот што секоја глупост која тие ја прават, снимајќи се, преминува во некој вид `забава` и нашите деца почнуваат да ја практикуваат!! забележете само колку појави кои се давани по филмовите се остваруваат!?!? еден пример - индијанци и каубојци...
 

existence

Boolean
Член на администрација
Админ
3 март 2012
7,391
9,099
1,683
Кушкундалево
ај да е само оваа глупост. Прочачкајте да видете видеа кога пушат жалфија. Дебилизам.