Смешни фудбалски слики и стрипови

Altaïr

Shinigami
23 јули 2012
5,752
2,574
1,683
Han Wavel
Ај ако сакаш кажи ми што имаш ти од тоа што Албанија изгуби вчера? Или па што доби Србија? Гледам многу смешна си па ако си гледала и си се радувала, кажи ми што доби ти од поразот.
 
Последна промена од модератор:
  • Like
Реакции: diva orhideja

Outrider

A Witty Cat
Член на администрација
23 мај 2013
4,725
5,266
1,183
Disco