1. Еј...супер што го посетуваш Црнобело форумот. Слободно регистрирај се и приклучи ни се во дискусиите!

Смешни фудбалски слики и стрипови

Дискусија во форумот 'Спорт' започната од Y1K991, 22 јули 2013.

 1. Altaïr

  Altaïr Shinigami

  Зачленет на:
  23 јули 2012
  Мислења:
  5,752
  Допаѓања:
  2,574
  [​IMG]
   
  На Outrider и existence им се допаѓа ова.
 2. diva orhideja

  diva orhideja Член со 30 казнени поени

  Зачленет на:
  26 февруари 2014
  Мислења:
  2,220
  Допаѓања:
  1,747
 3. Altaïr

  Altaïr Shinigami

  Зачленет на:
  23 јули 2012
  Мислења:
  5,752
  Допаѓања:
  2,574
  Ај ако сакаш кажи ми што имаш ти од тоа што Албанија изгуби вчера? Или па што доби Србија? Гледам многу смешна си па ако си гледала и си се радувала, кажи ми што доби ти од поразот.
   
  #13 Altaïr, 9 октомври 2015
  Последна промена од модератор: 9 октомври 2015
  На diva orhideja му/ѝ се допаѓа ова.
 4. Outrider

  Outrider A Witty Cat
  Член на администрација

  Зачленет на:
  23 мај 2013
  Мислења:
  4,725
  Допаѓања:
  5,266
 5. Altaïr

  Altaïr Shinigami

  Зачленет на:
  23 јули 2012
  Мислења:
  5,752
  Допаѓања:
  2,574
 6. Altaïr

  Altaïr Shinigami

  Зачленет на:
  23 јули 2012
  Мислења:
  5,752
  Допаѓања:
  2,574
  :patos:patos
   
  На Outrider му/ѝ се допаѓа ова.
 7. Mnogo Bitno

  Mnogo Bitno Староседелец

  Зачленет на:
  9 февруари 2015
  Мислења:
  1,749
  Допаѓања:
  769
  barcelona-funny.jpg

  УЕФАЛОНИЈА.
   
  На Outrider му/ѝ се допаѓа ова.

Сподели: