Смешни фудбалски слики и стрипови

red dragon

Староседелец
27 март 2013
140
129
643
31
26.04ramos-majtap10.jpg
 
Последна промена од модератор:

Хоуп*

Proton
Член на администрација
4 април 2013
2,414
4,232
753
Ме пукна носталгија :zelen
;(
 
Последна промена од модератор:
  • Like
Реакции: Outrider

Хоуп*

Proton
Член на администрација
4 април 2013
2,414
4,232
753
 
Последна промена од модератор:

Outrider

A Witty Cat
Член на администрација
23 мај 2013
4,727
5,266
1,183
Disco


Страва :patos:patos:patos
Нека донираат по едно пени фановите на Олд Трафорд, кутриот неможе да си купи крофна :rofl


@Хоуп* за кого навиваш во дуелов на сликата? :zelen
 
Последна промена:
  • Like
Реакции: Хоуп*