1. Еј...супер што го посетуваш Црнобело форумот. Слободно регистрирај се и приклучи ни се во дискусиите!

Смешни слики со текст инспирирани од Евровизија 2015

Дискусија во форумот 'Хумор' започната од diva orhideja, 24 мај 2015.

1. Saladin

Saladin Unbaised
    Член на администрација

Зачленет на:
    17 февруари 2012
    Мислења:
    5,993
    Допаѓања:
    9,621
    Зошто да плачеме? Ете коментираме за смисолот на хумор што некои немаат осет. :zelen

2. diva orhideja

diva orhideja Член со 30 казнени поени

Зачленет на:
    26 февруари 2014
    Мислења:
    2,220
    Допаѓања:
    1,746
    Отвори си Саладинче нова тема за такви луѓе без смисол за хумор и коментирај колку сакаш но немораше овде....ама да, ти си медераторче и можеш што сакаш и на кого сакаш......

3. Аркантос

Аркантос Romanticist

Зачленет на:
    23 август 2012
    Мислења:
    2,353
    Допаѓања:
    3,846
    Најмногу мразам мешање баби и жаби.
    Таква беше една друга форумџика, и поради тоа живци ми кинеше.
    Каква врска има смислата за хумор и тоа што Саладин е модератор со твојата неетичност?
    Првата фотографија е дискриминирачка - не комична.
    Во позадина ги имаш луѓето кои се натпреварува, а страдаат од аутизам, ја имаш Кончита, која е тоа што е и ја имаш Бојана од Србија - поради својата дебелина.
    Тоа смешно е?
    Замисли.
    Ти имаш телесен недостаток. Умртвен нерв на левата рака и левата нога. Буквално се влечеш кога чекориш. Ама знаеш да пееш. Одиш на Евровизија, а потоа се наоѓаш на вакви „зезанции“. Тоа шега ќе биде или исмевање нечиј недостаток? Ти ли си избрала да имаш хендикеп?
    И да, и јас не знам зошто модераторите не реагираат и не ти даваат опомена за говор на омраза и дискриминација апропо темава.

4. diva orhideja

Зачленет на:
    26 февруари 2014
    Мислења:
    2,220
    Допаѓања:
    1,746
    Имам јас доста опомени но навистина ми фалела опомена за говор на омраза итд.ама прво нека добијат Оутрајдерон и Алтаирчо,тие изнаврегаа се живо и диво и што се однесува до тебе и твоето мислење баш ме заболе и за тебе и за форумов,веке сте ми преку глава.

5. 990Freak

990Freak Староседелец

Зачленет на:
    12 март 2012
    Мислења:
    1,274
    Допаѓања:
    1,911

На Y1K991 му/ѝ се допаѓа ова.
  6. diva orhideja

Зачленет на:
    26 февруари 2014
    Мислења:
    2,220
    Допаѓања:
    1,746
    Woah .....И на тебе ти е досадно па се јави за дискусија?

7. Y1K991

Y1K991 Parleur

Зачленет на:
    1 март 2012
    Мислења:
    6,262
    Допаѓања:
    9,105
    @990Freak друже, да ојме кај Тито со штафетата дури @diva orhideja не ги извадила нунчаките.

8. Saladin

Saladin Unbaised
    Член на администрација

Зачленет на:
    17 февруари 2012
    Мислења:
    5,993
    Допаѓања:
    9,621
    @diva orhideja тебе да те заболеше за форумов одамна веќе немаше да бидеш присутна.
    Обично претендираш да разбиваш монотонија со дегутантни пораки а подоцна се криеш зад своите лични каприци.
    Не дека тоа е нешто ново, но дај бе малце кога пробуваш да привлечеш внимание направи го тоа со осет. Не е убаво прво за тебе пошо делува како сите да ти се имаме навртено но не е така. Знам дека има потенцијал да бидеш подобар човек.

9. diva orhideja

Зачленет на:
    26 февруари 2014
    Мислења:
    2,220
    Допаѓања:
    1,746
    Можеби нешто ме држи што неможам да си одам на форумов но тое не е битно исто како тоа дали сум или несум подобар човек...боже кои глупости тропаш...нека не ме закачаат тие кои не ги ни спомнав никогаш дури па и незнам дека постоеле на форумов а сега воскреснаа за да ми коментираат...опомени ги тие горе над тебе и нека одат не кај Тито туку и кај Киро Глигоров ако сакаат.Зошто мислиш повторно дека сакам да привлечам внимание???Најнебитната работа овде на форумов, кланот и пристрасноста немам намера да ја рушам......ке се повторам, има особи поради кои не сакам скроз да го напуштам ова место кое на жал вие го уништувате со вашиот сарказам,циничност,недружељубивост и на крај КОЈ ВЕ ВРТИ (пракај опомени,банови што сакаш)

10. 990Freak

990Freak Староседелец

Зачленет на:
    12 март 2012
    Мислења:
    1,274
    Допаѓања:
    1,911
    Да бе стварно, 25 мај д'нска. :D Епа ајт сречан дан младости. Иначе, шо ќе праиш куде Титу? Ако отидеш тамо нема назад, мисли му :p

На Luckky му/ѝ се допаѓа ова.

Сподели: