1. Еј...супер што го посетуваш Црнобело форумот. Слободно регистрирај се и приклучи ни се во дискусиите!

Смешни слики со текст инспирирани од Евровизија 2015

Дискусија во форумот 'Хумор' започната од diva orhideja, 24 мај 2015.

 1. diva orhideja

  diva orhideja Член со 30 казнени поени

  Зачленет на:
  26 февруари 2014
  Мислења:
  2,220
  Допаѓања:
  1,746
  Ајде малку за релаксација и забава, заборавивме да се смееме бистрејќи или матејќи политика на форумов. bit-ce-skoro-propast-.jpg jer-drugacije.jpg glasajte.jpg a-sada-ce-nastupiti.jpg eurosong.jpg da-sam.jpg 12-poena-idee.jpg
   

  Прикачени податотеки:

  • koncita-jel.jpg
   koncita-jel.jpg
   Големина на датотека:
   81.6 KB
   Прегледи:
   9
  На corki му/ѝ се допаѓа ова.
 2. Аркантос

  Аркантос Romanticist

  Зачленет на:
  23 август 2012
  Мислења:
  2,353
  Допаѓања:
  3,846
  Молам? Првата слика воопшто не е смешна.
  Како може да се смеете со аутистични луѓе????
  Кај ви е етиката бре????
  Ајде, Кончита во ред така одлучила сама.
  Од Србија оваа... може да се фрли на едно четири - пет диети.
  Ама аутистичните???????? Ало бре??!?!?!?!
   
  На Makedonec му/ѝ се допаѓа ова.
 3. diva orhideja

  diva orhideja Член со 30 казнени поени

  Зачленет на:
  26 февруари 2014
  Мислења:
  2,220
  Допаѓања:
  1,746
  А да ми ставеше едно лајкче реда ради без да комнентираш тешко ли ти е???Па јас не ги цртав @Анхис:(
   
 4. Аркантос

  Аркантос Romanticist

  Зачленет на:
  23 август 2012
  Мислења:
  2,353
  Допаѓања:
  3,846
  Не заслужува лајк.
   
  На Luckky му/ѝ се допаѓа ова.
 5. diva orhideja

  diva orhideja Член со 30 казнени поени

  Зачленет на:
  26 февруари 2014
  Мислења:
  2,220
  Допаѓања:
  1,746
  :(;(:banghead
   
 6. Altaïr

  Altaïr Shinigami

  Зачленет на:
  23 јули 2012
  Мислења:
  5,752
  Допаѓања:
  2,574
  Не ги црташ ама се смееш на нив. А и која е потребата од ова, нема ништо смешно на Евровизија.
   
 7. Saladin

  Saladin Unbaised
  Член на администрација

  Зачленет на:
  17 февруари 2012
  Мислења:
  5,993
  Допаѓања:
  9,621
  Мене едина смешна работа ми е колку телиња има што се нервираат за нашиот пласман а реално нема година да не пројдеме со скандал.
  Мислам дека е време целата стара машинерија која ја бутка работата за наш пласман на овој натпревар да си поднесе оставка и да не не` резили како народ.
   
 8. diva orhideja

  diva orhideja Член со 30 казнени поени

  Зачленет на:
  26 февруари 2014
  Мислења:
  2,220
  Допаѓања:
  1,746
  :facepalm2 Господ нека ви е на помош...па вие скроз сте заборавиле да се насмеете и нашалите!!!:besen Ке ги замолам одговрните ако може да се брише темава...па па уништувачи на забави:facepalm2
   
  На corki му/ѝ се допаѓа ова.
 9. Saladin

  Saladin Unbaised
  Член на администрација

  Зачленет на:
  17 февруари 2012
  Мислења:
  5,993
  Допаѓања:
  9,621
  Не знам што има смешно особено во првата слика. :)
   
  На Аркантос му/ѝ се допаѓа ова.
 10. diva orhideja

  diva orhideja Член со 30 казнени поени

  Зачленет на:
  26 февруари 2014
  Мислења:
  2,220
  Допаѓања:
  1,746
  Е добро де, ако нема смешно ајде да плачеме,јбг се фативте за таа прва слика...па бриши ја де....што модератори бевте, не ве бива за ред да правите туку само за неред:besen
   
  На beautifull liar му/ѝ се допаѓа ова.

Сподели: