Смешни слики со текст инспирирани од Евровизија 2015

diva orhideja

Член со 30 казнени поени
26 февруари 2014
2,220
1,747
253
Ајде малку за релаксација и забава, заборавивме да се смееме бистрејќи или матејќи политика на форумов.bit-ce-skoro-propast-.jpg jer-drugacije.jpg glasajte.jpg a-sada-ce-nastupiti.jpg eurosong.jpg da-sam.jpg 12-poena-idee.jpg
 

Прикачувања

  • Like
Реакции: corki

Аркантос

Romanticist
23 август 2012
2,353
3,846
1,153
Молам? Првата слика воопшто не е смешна.
Како може да се смеете со аутистични луѓе????
Кај ви е етиката бре????
Ајде, Кончита во ред така одлучила сама.
Од Србија оваа... може да се фрли на едно четири - пет диети.
Ама аутистичните???????? Ало бре??!?!?!?!
 
  • Like
Реакции: Makedonec

diva orhideja

Член со 30 казнени поени
26 февруари 2014
2,220
1,747
253
Молам? Првата слика воопшто не е смешна.
Како може да се смеете со аутистични луѓе????
Кај ви е етиката бре????
Ајде, Кончита во ред така одлучила сама.
Од Србија оваа... може да се фрли на едно четири - пет диети.
Ама аутистичните???????? Ало бре??!?!?!?!
А да ми ставеше едно лајкче реда ради без да комнентираш тешко ли ти е???Па јас не ги цртав @Анхис:(
 

Altaïr

Shinigami
23 јули 2012
5,752
2,574
1,683
Han Wavel
А да ми ставеше едно лајкче реда ради без да комнентираш тешко ли ти е???Па јас не ги цртав @Анхис:(
Не ги црташ ама се смееш на нив. А и која е потребата од ова, нема ништо смешно на Евровизија.
 

Saladin

Unbaised
Член на администрација
17 февруари 2012
5,996
9,627
1,683
Normandy
Не ги црташ ама се смееш на нив. А и која е потребата од ова, нема ништо смешно на Евровизија.
Мене едина смешна работа ми е колку телиња има што се нервираат за нашиот пласман а реално нема година да не пројдеме со скандал.
Мислам дека е време целата стара машинерија која ја бутка работата за наш пласман на овој натпревар да си поднесе оставка и да не не` резили како народ.
 

diva orhideja

Член со 30 казнени поени
26 февруари 2014
2,220
1,747
253
Мене едина смешна работа ми е колку телиња има што се нервираат за нашиот пласман а реално нема година да не пројдеме со скандал.
Мислам дека е време целата стара машинерија која ја бутка работата за наш пласман на овој натпревар да си поднесе оставка и да не не` резили како народ.
:facepalm2 Господ нека ви е на помош...па вие скроз сте заборавиле да се насмеете и нашалите!!!:besen Ке ги замолам одговрните ако може да се брише темава...па па уништувачи на забави:facepalm2
 
  • Like
Реакции: corki

Saladin

Unbaised
Член на администрација
17 февруари 2012
5,996
9,627
1,683
Normandy
:facepalm2 Господ нека ви е на помош...па вие скроз сте заборавиле да се насмеете и нашалите!!!:besen Ке ги замолам одговрните ако може да се брише темава...па па уништувачи на забави:facepalm2
Не знам што има смешно особено во првата слика. :)
 
  • Like
Реакции: Аркантос

diva orhideja

Член со 30 казнени поени
26 февруари 2014
2,220
1,747
253
Не знам што има смешно особено во првата слика. :)
Е добро де, ако нема смешно ајде да плачеме,јбг се фативте за таа прва слика...па бриши ја де....што модератори бевте, не ве бива за ред да правите туку само за неред:besen
 
  • Like
Реакции: beautifull liar