1. Еј...супер што го посетуваш Црнобело форумот. Слободно регистрирај се и приклучи ни се во дискусиите!

Слика наместо лексилиум

Дискусија во форумот 'Дводимензионална уметност' започната од ●Untouchable°, 15 септември 2015.

 1. İncognito

  İncognito Староседелец

  Зачленет на:
  31 август 2013
  Мислења:
  2,492
  Допаѓања:
  3,768
  yoga.jpg
   
  На ●Untouchable° и Prashina им се допаѓа ова.
 2. Хептаграм XI

  Хептаграм XI Староседелец

  Најактивен член

  Зачленет на:
  26 мај 2013
  Мислења:
  1,870
  Допаѓања:
  932
  Blinded by the Moon
  [​IMG]
   
  На violetmoon му/ѝ се допаѓа ова.
 3. pozdrav eden topol

  pozdrav eden topol Истакнат Член

  Зачленет на:
  10 ноември 2017
  Мислења:
  606
  Допаѓања:
  345
  дај лексилиумот, нема слика:^)
   
 4. Хептаграм XI

  Хептаграм XI Староседелец

  Најактивен член

  Зачленет на:
  26 мај 2013
  Мислења:
  1,870
  Допаѓања:
  932
  Клукај апчиња и свиркај си.
   
 5. -alf-

  -alf- Староседелец

  Зачленет на:
  28 август 2015
  Мислења:
  314
  Допаѓања:
  125
  beach-lovely-moon-moonlight-Favim.com-627721.jpg
   
  На Iris* и Prashina им се допаѓа ова.
 6. Iris*

  Iris* Староседелец

  Зачленет на:
  30 јануари 2014
  Мислења:
  785
  Допаѓања:
  1,331
  2017-10-29-14-09-19.jpg
   
  На İncognito му/ѝ се допаѓа ова.
 7. İncognito

  İncognito Староседелец

  Зачленет на:
  31 август 2013
  Мислења:
  2,492
  Допаѓања:
  3,768
 8. Prashina

  Prashina Староседелец

  Зачленет на:
  28 јуни 2013
  Мислења:
  1,327
  Допаѓања:
  3,016
  IMG_20180926_091249.jpg
   
  На -alf- му/ѝ се допаѓа ова.

Сподели: