1. Еј...супер што го посетуваш Црнобело форумот. Слободно регистрирај се и приклучи ни се во дискусиите!

Слика наместо лексилиум

Дискусија во форумот 'Дводимензионална уметност' започната од ●Untouchable°, 15 септември 2015.

 1. ●Untouchable°

  ●Untouchable° Староседелец

  Зачленет на:
  24 август 2015
  Мислења:
  1,186
  Допаѓања:
  1,132
  Немав κомм за пρостотилоκот.. Значи толκу глупи мислења на едно место.. Није могуче!
   
  #11 ●Untouchable°, 16 септември 2015
  Последна промена: 16 септември 2015
 2. diva orhideja

  diva orhideja Член со 30 казнени поени

  Зачленет на:
  26 февруари 2014
  Мислења:
  2,220
  Допаѓања:
  1,747
  Mo
  Могуче е и повеќе од што можеш да замислиш, верувај:) ми!!!!
   
 3. Lady*

  Lady* Староседелец

  Зачленет на:
  1 април 2012
  Мислења:
  1,965
  Допаѓања:
  6,161
  hqdefault.jpg
   
  На Pica pica, scarstone, Aleksis и уште 4 други им се допаѓа ова.
 4. ●Untouchable°

  ●Untouchable° Староседелец

  Зачленет на:
  24 август 2015
  Мислења:
  1,186
  Допаѓања:
  1,132
 5. Mnogo Bitno

  Mnogo Bitno Староседелец

  Зачленет на:
  9 февруари 2015
  Мислења:
  1,757
  Допаѓања:
  781
 6. ●Untouchable°

  ●Untouchable° Староседелец

  Зачленет на:
  24 август 2015
  Мислења:
  1,186
  Допаѓања:
  1,132
  Ρазлиκата е во тоа што овој од десно има земено леκсилиум и е смиρен, а овај обелел од лудило...
  Дρуга ρазлиκа не гледамм ;)
   
  На diva orhideja му/ѝ се допаѓа ова.
 7. Svetiot Duh

  Svetiot Duh Активен Член

  Зачленет на:
  15 август 2015
  Мислења:
  80
  Допаѓања:
  120
  beautiful_forest-1546655.jpg
   
  На diva orhideja и ●Untouchable° им се допаѓа ова.
 8. Mnogo Bitno

  Mnogo Bitno Староседелец

  Зачленет на:
  9 февруари 2015
  Мислења:
  1,757
  Допаѓања:
  781
 9. ●Untouchable°

  ●Untouchable° Староседелец

  Зачленет на:
  24 август 2015
  Мислења:
  1,186
  Допаѓања:
  1,132
  sunset-nature-wallpapers-0fa409-h900.jpg
   
  На malo, Pica pica и diva orhideja им се допаѓа ова.
 10. ●Untouchable°

  ●Untouchable° Староседелец

  Зачленет на:
  24 август 2015
  Мислења:
  1,186
  Допаѓања:
  1,132
  One night only.. Lie down, find a peace and go away, that's enough.
  11025955_791002474269855_1500758460143476393_n.jpg
   
  На diva orhideja му/ѝ се допаѓа ова.

Сподели: