Слика наместо лексилиум

●Untouchable°

Староседелец
24 август 2015
1,186
1,133
1,133
Кога ти е преку се имаш ли волја да правиш нешто или сакаш да лежиш или пак да се караш.... Кој е твојот ,,лексилиум ,, .. Вака ја нареков темава зошто мене сликањето ме смирува баш како лексилиум : D
Ако не е нешто во ред со насловот нека се промени без комм ; )
Ајде објавувајте слики кои ве смируваат : )
20150915_193016.jpg 20150915_193246.jpg
Мене денес ова ме смири : )
 
Последна промена:

●Untouchable°

Староседелец
24 август 2015
1,186
1,133
1,133
А каде стои текст во кој има напишано дека не си нормален ако не сакаш слики? ;) Значи, темата е за оние кои САКААТ сликање, какво е влијанието на сликањето вез нив и колку сликањето ги опушта. Дали добро објаснив? :)
 
  • Like
Реакции: diva orhideja

The Tramp

Филмохолик
17 февруари 2012
3,367
4,942
1,173
А каде стои текст во кој има напишано дека не си нормален ако не сакаш слики? ;) Значи, темата е за оние кои САКААТ сликање, какво е влијанието на сликањето вез нив и колку сликањето ги опушта. Дали добро објаснив? :)
не, никаде, само имаше пишано во друга тема како не ти коментирале. Поентата ми беше дека можда и другите не ги смирува слика т.е. фотографија ко мене. :biggrin
 

●Untouchable°

Староседелец
24 август 2015
1,186
1,133
1,133
Значи темава е за оние кои САКААТ СЛИКАЊЕ. А не може мене никој да ми каже дека овде нема дури ни 5 души што се ств по сликањето . Значи сум приметила дека има луѓе кои сакаат. Имало причина за темава ;)
 

Outrider

A Witty Cat
Член на администрација
23 мај 2013
4,725
5,266
1,183
Disco
Предлог слика против запек - фото од пастирот залепена внатре во шољата или рандом политичар по избор. Како за чудо, скоро сите се одвратно наказни, колку по содржина толку и по лик.
За диета, истите ликови внатре во фрижидер, има да ви се одјаде веднаш.
 
  • Like
Реакции: 990Freak, Lady* and Altaïr

Altaïr

Shinigami
23 јули 2012
5,752
2,574
1,683
Han Wavel
Предлог слика против запек - фото од пастирот залепена внатре во шољата или рандом политичар по избор. Како за чудо, скоро сите се одвратно наказни, колку по содржина толку и по лик.
За диета, истите ликови внатре во фрижидер, има да ви се одјаде веднаш.
За во фрижидер стрикно слика од Латас. Добро може и уште една за секој случај.
 
  • Like
Реакции: Outrider