1. Еј...супер што го посетуваш Црнобело форумот. Слободно регистрирај се и приклучи ни се во дискусиите!

Сенки за очи

Дискусија во форумот 'Лице' започната од sunshine22, 18 ноември 2015.

 1. sunshine22

  sunshine22 Нов член

  Зачленет на:
  18 ноември 2015
  Мислења:
  7
  Допаѓања:
  9
  Не видов ваква тема, па си реков да отворам :angel:
  Дефинитивно најупотребуваната декоративна козметика. Какви сенки користите, каква боја...мрсни, во прав, камени. :sreken:wub
   
 2. MacedonishQueen

  MacedonishQueen Истакнат Член

  Зачленет на:
  17 јуни 2015
  Мислења:
  205
  Допаѓања:
  131
  Јас користам од MAC најубави се :)
  Другите не траат долго..
   
  На Mellanie и sunshine22 им се допаѓа ова.
 3. sunshine22

  sunshine22 Нов член

  Зачленет на:
  18 ноември 2015
  Мислења:
  7
  Допаѓања:
  9
  Даа убави се тие.. Јас ги имам авон и Naked3 преубави се..
   
 4. Bibi@

  Bibi@ Староседелец
  Најфотограф

  Зачленет на:
  1 март 2012
  Мислења:
  399
  Допаѓања:
  743
  Моите омилени
  [​IMG]
   
  На Mellanie, sunshine22 и Tantara им се допаѓа ова.
 5. Mellanie

  Mellanie Нов член

  Зачленет на:
  4 јануари 2016
  Мислења:
  7
  Допаѓања:
  0
   
 6. Mellanie

  Mellanie Нов член

  Зачленет на:
  4 јануари 2016
  Мислења:
  7
  Допаѓања:
  0
  Каде може да се најде козметиката на MAC?
   
 7. Ѕвездичка

  Ѕвездичка Староседелец

  Зачленет на:
  21 март 2016
  Мислења:
  1,105
  Допаѓања:
  970
  Да си ја порачаш на нет, кај нас не сум видела производи на МАC
   

Сподели: