Секс преку алишта +18

Статус
Затворена за нови мислења.

Electra

Неонка
Член на администрација
Админ
16 февруари 2012
3,103
7,518
1,183
Big Sur
Иха, сега темава испадна ко too good for this forum полн со безкичмењаци што незнаат да дискутираат сериозно.
А уствари колку квалитетна и сериозна дискусија очекуваш од ваква тема?
 

LMFAO

Истакнат Член
8 април 2012
381
301
63
Иха, сега темава испадна ко too good for this forum полн со безкичмењаци што незнаат да дискутираат сериозно.
А уствари колку квалитетна и сериозна дискусија очекуваш од ваква тема?
Не сакам да кажам дека темава е предобра за овој форум.. Само, имам впечаток дека на форумов има многу деца кои имаат помалку од 14 години, па можат на некој начин.. погрешно да го протолкуваат текстот, и да добијаат погрешно мислење за сексот.
 

Реми

Староседелец
18 февруари 2012
542
957
1,093
У близина
Не сакам да кажам дека темава е предобра за овој форум.. Само, имам впечаток дека на форумов има многу деца кои имаат помалку од 14 години, па можат на некој начин.. погрешно да го протолкуваат текстот, и да добијаат погрешно мислење за сексот.

Ако си загрижена за малолетната популација на форумот, зошто не размисли за тоа пред да ја отвориш темата?
 
  • Ми се допаѓа
Реакции: 4FUN, melpomena and JaMi

LMFAO

Истакнат Член
8 април 2012
381
301
63
Ако си загрижена за малолетната популација на форумот, зошто не размисли за тоа пред да ја отвориш темата?
Машко сум. Кога прочитав дел од постовите, сфатив дека згрешив. Побарав за сам да ја избришам, ама нема таква опција. Се надевам ќе средат модераторите.
 

lady_blue

Староседелец
14 февруари 2012
2,397
4,418
1,153
бреј
и сега шо да ѝ правам на темава? :unsure
 

melpomena

Енигма
3 март 2012
8,210
17,754
1,673
На сигурно
бреј
и сега шо да ѝ правам на темава? :unsure
Ништо бе даде,нека си стои,не и фали ништо на темата,само избриши ги моите офф топици за кои си ја прифакам вината,ама неможев да се воздржам а да не изреагирам дека на 19 постови напишани секој втор исцитиран од поставувачот на темата,сакајки да му дадам до знаење дека,темата се поставува и секој си кажува свое мислење,и не дека не треба да се цитира туку не треба да се пробува да се наметне своето мислење по секоја цена на другите.со тоа само се уништува темата.А во случајов и моите офф топици го прават истото.Јас се извинувам :sram
 
Статус
Затворена за нови мислења.