1. Еј...супер што го посетуваш Црнобело форумот. Слободно регистрирај се и приклучи ни се во дискусиите!

Саша Матиќ

Дискусија во форумот 'Изведувачи' започната од FallenAngel, 20 јануари 2013.

 1. Luckky

  Luckky Upright

  Зачленет на:
  22 февруари 2012
  Мислења:
  2,635
  Допаѓања:
  5,809
  Дрвар е во Босна и Херцеговина, не Србија. Just sayin'
   
  На Ночной охотник, The Tramp, Saladin и уште 1 член му се допаѓа ова.
 2. FallenAngel

  FallenAngel Староседелец

  Зачленет на:
  5 декември 2012
  Мислења:
  601
  Допаѓања:
  401
  И
  Изменето
   
  На Luckky му/ѝ се допаѓа ова.
 3. Saladin

  Saladin Unbaised
  Член на администрација

  Зачленет на:
  17 февруари 2012
  Мислења:
  5,994
  Допаѓања:
  9,623
  Мајката на Саша била многу брза кучка :p
   
  На kizzo и $3Я3|\||)&p&†Y им се допаѓа ова.
 4. FallenAngel

  FallenAngel Староседелец

  Зачленет на:
  5 декември 2012
  Мислења:
  601
  Допаѓања:
  401
  Ај сеа не ја загрозувајте темава
   
  На Bibi@, kizzo и 84 sk_Y ^_- им се допаѓа ова.
 5. 84 sk_Y ^_-

  84 sk_Y ^_- Староседелец

  Зачленет на:
  21 ноември 2012
  Мислења:
  594
  Допаѓања:
  825
  Иако не слушам ваков вид на музика мислам дека треба да се цени оваа личност затоа што покрај наговиот вроден хендикеп тој успеал да се издигне и да го покажи својот талент за респект е ... :)

  АА и ќе заборавев да кажам дека навистина не ги разбирам тие што измислуваат вицеви за него и брат му .... Па за да го направиш тоа треба да немаш грам грев и срам ... (worried)
   
  На Sofija..., Весна1992 и kizzo им се допаѓа ова.
 6. Рушен

  Рушен Активен Член

  Зачленет на:
  22 октомври 2012
  Мислења:
  181
  Допаѓања:
  124
  Добар пејач е, добри песни има. Го слушам доста, само што некои се зафркаваат на негова сметка, што е многу, многу и тоа многу лошо
   
  На kizzo и Весна1992 им се допаѓа ова.
 7. kizzo

  kizzo Истакнат Член

  Зачленет на:
  14 јануари 2013
  Мислења:
  827
  Допаѓања:
  1,328

  песнава му е врв а и човекот стварно свака му част пеее па растура :D
   
  На Весна1992 и Рушен им се допаѓа ова.
 8. kizzo

  kizzo Истакнат Член

  Зачленет на:
  14 јануари 2013
  Мислења:
  827
  Допаѓања:
  1,328
  двајцата браќа се прекрасни луѓе со посебна харизма можат да го воздигнат човека. а тоа со вицовите стварно на кој не му е срам и нема грам мозок може да го прави тоа
   
  На Весна1992 и 84 sk_Y ^_- им се допаѓа ова.
 9. FallenAngel

  FallenAngel Староседелец

  Зачленет на:
  5 декември 2012
  Мислења:
  601
  Допаѓања:
  401
  На kizzo му/ѝ се допаѓа ова.
 10. kizzo

  kizzo Истакнат Член

  Зачленет на:
  14 јануари 2013
  Мислења:
  827
  Допаѓања:
  1,328
  мхм може може ми се допаѓа. А мене оваа ми се допаѓа најмногу
   
  На Sofija... му/ѝ се допаѓа ова.

Сподели: