1. Еј...супер што го посетуваш Црнобело форумот. Слободно регистрирај се и приклучи ни се во дискусиите!

Салати

Дискусија во форумот 'Готвење и рецепти' започната од Мила, 1 март 2012.

 1. incule

  incule Староседелец

  Зачленет на:
  5 јануари 2015
  Мислења:
  734
  Допаѓања:
  123
  Мајонез салата: исечени краставици и мајонез врз нив може и кисела краставици
  Салата со јајца: марула и јајца и цвекло
  Грчка салата сите знаеме...
  Шопска салата сите знаеме...
   
 2. Mnogo Bitno

  Mnogo Bitno Староседелец

  Зачленет на:
  9 февруари 2015
  Мислења:
  1,736
  Допаѓања:
  767
  @Altaïr е по салатите па нека каже за рацептава :place
   
 3. JaMi

  JaMi Староседелец

  Зачленет на:
  22 февруари 2012
  Мислења:
  6,488
  Допаѓања:
  14,398
  Во овој период сакам само марула салата и краставички.
   

Сподели: