Сакам да ти кажам.... (љубовна исповедувачница)

Baronessa

Истакнат Член
13 февруари 2012
541
751
93
Los Angeles!
ТЕ САКАМ, од тука до плутон до сонцето и назад!.... Ме расплака твоето добро утро, но од среќа што те имам! Што постоиш во мојот живот!(inlove)
 
  • Ми се допаѓа
Реакции: gabi96, Y1K991 and Elence

Scars

Староседелец
17 февруари 2012
2,229
3,538
1,143
не ми е јасно едно нешто зошто секогаш сакаме некој што не го заслужува...не можам да разберам....го сакам и то ништо ама баш ништо не му значи...се само пишува статуси никој не сака искрено...е значи не знам како да му докажам,како да му објаснам се изморив веќе ://
 

AnneBoleyn

Активен Член
14 февруари 2012
144
193
43
In Chuck Bass' bedroom
Сакам цвеќе за 8ми март!
Како знаеш да се снајдеш да биде испорачано.. не ми е гајле за километри и сл. Јас сакам цвеќе!

п.с. Ова ти го збори виното, а мене доволно ќе ми биде да те видам, па макар и на скајп :(
 
  • Ми се допаѓа
Реакции: JaMi, Bibi@ and mAcIkA

Faith

Истакнат Член
19 февруари 2012
46
65
318
Skopje
Се додека не доби полоша од мене не сфати дека не бев таа што сакаше да мислиш дека сум, само за да не признаеш дека ме сакаш.
 
  • Ми се допаѓа
Реакции: street_chic and JaMi

Шмекси

Истакнат Член
15 февруари 2012
1,133
1,065
113
Скопје
www.statik-group.com
Сакам да ти кажам која и да си, и кај да се наоѓаш се надевам во близина на Скопје.Биди толку фина и паметна како што си убава (hope so) и излези ми во пресрет.Добив желба да имам девојка посериозна покрај мене особено сега кога минувам низ турбулентен период.Плус, сите мои другари си најдоа девојки само уште јас останав.
Ми е преку таквово од пријателките и од ороспии.
 

She

Истакнат Член
17 февруари 2012
301
569
393
би му кажала нешто ептен перверзно и валкано :giggle
 
  • Ми се допаѓа
Реакции: parvati