Сакам да ти кажам.... (љубовна исповедувачница) | Црнобело Форум

Сакам да ти кажам.... (љубовна исповедувачница)

Baronessa

Истакнат Член
13 февруари 2012
541
751
93
Los Angeles!
Сакам да кажам дека ТЕ МРАЗАМ, дека НЕ САКАМ да те видам, дека ме боли секој твој поглед!
Дека САКАМ ДРУГ, дека ич не ми е гајле за тебе! Иако срце ми скока од грло до дебело црево кога ќе помислам на тебе!
и уште само ова да си знаеш Господине "Мадафака Чак-Норис" контролирај се, ниедна девојка не сака брзо завршување...
Топ си, кисс4е, мвааах
:kafe
 

Minella

Активен Член
15 февруари 2012
171
171
43
Pust ostrov
Сакам да кажам дека ми е многу жал што поминав толку време бескорисно со тебе , бидејќи не вредиш ни една минутка ,а не толку години , и дај боже никад да не бидеш среќен со таа ,и никад никој да не те заска ,и никад никогаш да не засакаш........
 

marjan

Истакнат Член
13 февруари 2012
489
657
93
Bitol, Bitola, Macedonia
сакам да казам зошто на светот постојат толку покварени лицности кој само повредуваат не знаат да возвратат љубов да ценат сто си направил за нив. Какви уствари створења се тие и со сто заслузуваат да сетаат по овај бели свет,само мора да има и такви за ние побудалите уциме и сстрадаме од нив.поздрав до мојата бивса КАТЕ:stomp
 
  • Ми се допаѓа
Реакции: renata12 and JaMi