Сакам да кажам/Сакам да прашам

Viktor k

Староседелец
4 мај 2012
827
537
1,103
34
Скопје
Колку се овие наши медиуми така никакви и не ажурни! Се тепаат за известување од Ѕвезди на гранд , Пинк и слични српски тракаташки кој имаат подобар термин од македонскиот Кастинг талент шоу Тајно моја. Завчера имаше две девојчиња кои растурија на сцената со песна од цртан ама настапот го нема никаде и потоа се прашуваат зашто Саша Ковачевиќ , Аца Лукас и Цеца распродават концерти ко добар ден. Медуми страм да ви е.
 
  • Ми се допаѓа
Реакции: BioTrpe

BioTrpe

Истакнат Член
29 октомври 2015
252
173
143
Колку се овие наши медиуми така никакви и не ажурни! Се тепаат за известување од Ѕвезди на гранд , Пинк и слични српски тракаташки кој имаат подобар термин од македонскиот Кастинг талент шоу Тајно моја. Завчера имаше две девојчиња кои растурија на сцената со песна од цртан ама настапот го нема никаде и потоа се прашуваат зашто Саша Ковачевиќ , Аца Лукас и Цеца распродават концерти ко добар ден. Медуми страм да ви е.
Медиумите се партиски определени, така да тие ја одсликуваат и партијата односно владата, па ете какви дебили ви ја водат државата.
 

Outrider

A Witty Cat
Член на администрација
23 мај 2013
5,405
5,905
1,683
Disco
keep-calm-and-spread-the-plague-3.png
 
  • Ми се допаѓа
Реакции: Saladin

slagu

Нов член
22 јануари 2017
2
0
1
50
сакам да одам на одмор во Грција, Неи Пори и ако некој бил ке може ли да ми каже колку чинат трокреветни апартмани
 

misti.diva orhideja

Член со 30 казнени поени
10 јануари 2017
262
195
43
Забранети се дупли јузери??
Знам!!!
Една напомена само, јас не се криев позади никој, од старт кажував која сум..уствари не е битно...прави што сакаш( сега после пет дена пак ке се јавиш со ненекоја опомена)...поздрав:D
Не ми е јасно зошто ми укажуваш а ништо не превземаш:^)
 
  • Ми се допаѓа
Реакции: Makedonec

Achernar

Староседелец
31 август 2013
2,564
3,840
1,153
сакам да одам на одмор во Грција, Неи Пори и ако некој бил ке може ли да ми каже колку чинат трокреветни апартмани
Ако одиш подготви се за блиски средби со комарците, кога ќе се вратиш ќе се чувствуваш како да си дарувала крв.
 

corki

Староседелец
21 декември 2013
542
449
1,073
сакам да одам на одмор во Грција, Неи Пори и ако некој бил ке може ли да ми каже колку чинат трокреветни апартмани
Добар избор за идмор!
Летниот период од 15 јуљи до 15август,од 35-60€,зависно од апартманот,колку е далеку од морето,и што услуга нуди!(тв,клима,интернет,кабловска и сл.)
Најдобро ќе дознаеш на booking.com