1. Еј...супер што го посетуваш Црнобело форумот. Слободно регистрирај се и приклучи ни се во дискусиите!

Сакам да кажам/Сакам да прашам

Дискусија во форумот 'Општи муабети' започната од Mila Kunis, 6 февруари 2013.

 1. alba

  alba Староседелец

  Зачленет на:
  15 март 2012
  Мислења:
  1,426
  Допаѓања:
  2,014
  ja неможе да те тагнем ама оди стајми лајк не филозофирај тука :zelen
   
 2. Kisserboy

  Kisserboy Староседелец

  Зачленет на:
  6 март 2012
  Мислења:
  2,446
  Допаѓања:
  3,794
  СДП дали може да ми дадете предлог за поклон нешто поскромно така се договоривме со една моја другарка да си купиме нешто за Нова Година, кажете ми некој предлог да МУ земам на другарка ми ??
  (МУ - дип од Битола сум ^_^ )
   
 3. Altaïr

  Altaïr Shinigami

  Зачленет на:
  23 јули 2012
  Мислења:
  5,752
  Допаѓања:
  2,574
  Дурекс, за убава ноќ. :)
   
  На Kisserboy и Prashina им се допаѓа ова.
 4. İncognito

  İncognito Староседелец

  Зачленет на:
  31 август 2013
  Мислења:
  2,481
  Допаѓања:
  3,757
  Не тρеба да бидеш бог за да го напρавиш нештото испρавно.
   
  На Prashina и violetmoon им се допаѓа ова.
 5. Y1K991

  Y1K991 Parleur

  Зачленет на:
  1 март 2012
  Мислења:
  6,262
  Допаѓања:
  9,105
  И Бог греши.
   
 6. İncognito

  İncognito Староседелец

  Зачленет на:
  31 август 2013
  Мислења:
  2,481
  Допаѓања:
  3,757
  Мојот не.
   
 7. İncognito

  İncognito Староседелец

  Зачленет на:
  31 август 2013
  Мислења:
  2,481
  Допаѓања:
  3,757
   
  На alba и Prashina им се допаѓа ова.
 8. Prashina

  Prashina Староседелец

  Зачленет на:
  28 јуни 2013
  Мислења:
  1,320
  Допаѓања:
  3,003
  Сакам да прашам дали некој знае некој хостел, мотелче каде може евтино да се преспие во Битола ? Да има топла вода и да е чисто.
  Благодарам
   
 9. Ана-Каренина

  Ана-Каренина Староседелец

  Зачленет на:
  25 февруари 2012
  Мислења:
  998
  Допаѓања:
  1,749
  СДК
  Не можам да се замарам со некои луѓе.-.- Забораваат некои работи ама тоа е, сега секој гледа да те искористи и после кога нема да му требаш не те познава. Веќе и здомачено ми е лице да правам и да се преправам, одвратни ми сте.(puke)
   
  На ScoobyDoo, Y1K991 и alba им се допаѓа ова.
 10. Altaïr

  Altaïr Shinigami

  Зачленет на:
  23 јули 2012
  Мислења:
  5,752
  Допаѓања:
  2,574
  Кога ќе видам дека ми ставиле лајк многу се радувам, а не дека сум фраер, правиот фраер не признава дека е фраер. :)
   

Сподели: