Сакам да кажам/Сакам да прашам

BlackTulip

Староседелец
15 март 2013
628
789
1,103
Сакам да ги прашам дали некој од форумџииве ја разгледа темата Огласи за вработување :kafe
 

Saladin

Unbaised
Член на администрација
17 февруари 2012
5,997
9,629
1,683
Normandy
Нема поголема фрустрација коа играш некоја од оние mini point&click games, заглавуваш некаде при крајот и на крај дознаваш преку гугл дека се работи за major glitch и мораш одново да ја рестартираш играта.
 

cakar_ulav

Староседелец
20 февруари 2012
1,566
1,926
1,133
некаде во длабочините на темнината
Нема поголема фрустрација коа играш некоја од оние mini point&click games, заглавуваш некаде при крајот и на крај дознаваш преку гугл дека се работи за major glitch и мораш одново да ја рестартираш играта.
te trola igrata :D:D:D
 

Tumblr

Истакнат Член
21 мај 2014
8
13
103
Не сум многу често активна на форумов, и не знам дали има соодветна тема за ова, но прилично ми е итно, па сакам да прашам

Дали има некој кој бара сместување во Кисела Вода, ние бараме 1 цимер или цимерка, сеедно. Доколку има, исконтактирајте ме во инбокс.

Поздрав.:)
 

existence

Boolean
Член на администрација
Админ
3 март 2012
7,391
9,099
1,683
Кушкундалево
Значи преку qур од ова евреите и навредувањето. Анелка казнет оти прославил гол и се ударил со дланката по другата рака, арно ама тоа било навреда за евреите оти наа времето Хитлер ги терал да носат ленти баш таму. Вчера играч прославил гол така што кренал рака со испружена дланка и тоа ги навредило евреите оти Хитлер така поздравувал. Еве и видео-доказ:
Стварно, од авион се гледа дека дечакот не сакаше само да прослави гол туку сакаше да каже:
„ФИРЕРОТ Е ЖИВ, СИТЕ ЌЕ ВЕ ЗАПАЛИ! Вие неверници во моќта на Фирерот сите ќе се варите во казаните за правење сапун!“

Сфашта. Утре веројатно некој играч ќе прдне и ќе се соочи со казна зашто некој си Рамче се навредил.
 
  • Like
Реакции: cakar_ulav