Сакам да кажам/Сакам да прашам

ImStorng

Нов член
21 февруари 2014
1
0
1
Јас сакам да прашам ако знаете мислам за мене не се работи за мојата сестра сака да оди да учи медицинска сестра , и сеа сите ли треба да и се 5 или ... ? Ве молам ако знае некој кажете ми :( . . . ве молам навистина ми треба некоја информацијја :'(((
 

Viktor k

Староседелец
4 мај 2012
827
537
1,103
34
Скопје
Јас сакам да прашам ако знаете мислам за мене не се работи за мојата сестра сака да оди да учи медицинска сестра , и сеа сите ли треба да и се 5 или ... ? Ве молам ако знае некој кажете ми :( . . . ве молам навистина ми треба некоја информацијја :'(((
Види колку што знам имаше тестирања за во Панче караѓозов ама треба претежно јак успех може да не се сите 5 ама да е одлична.
 
  • Ми се допаѓа
Реакции: ImStorng

MissChievous

Ingenious
17 февруари 2012
5,085
7,018
1,683
Huntington Beach, California
silence-all-i-want-to-say.tumblr.com
Кога си се заседнал подолго време и конечно ти текнува да мрднеш и го добиваш ова чувство во ногата:

when you sat in a weird position for a long time and you move and then your foot feels like this.gif

2mo5pow.gif
 

Selene

Модератор
6 јуни 2012
720
1,865
1,103
Ми излезе ова на почетна на фб:
Добро, само ли мене ми е ова ретардирано?
Некој умира, некој плаче, некој од петни жили се труди да спаси некого, а некој го слика сето тоа ладнокрвно.
Ако не плесне апокалипса, ќе напишете АПОКАЛИПСА на твитер и фејсбук па после ќе бегате од што сте глупи. Да не знаеш што е поретардирано, дали тој што слика или тие што го лајкнуваат ова.
 
  • Ми се допаѓа
Реакции: Точка and existence

Хоуп*

Proton
4 април 2013
2,410
4,218
753
Само што сакав да го исклучам tapatalk и си реков : Неее зошто си толку себична, зар ќе им ја одземеш единствената интересна работа за која пишуваат и се трудат толку посветено да избацат некоја хумористична замерка?
Немој да им ги уништуваш битните моменти Хоуп...
И си реков нека стои :D

Послато са PMP3670B уз помоћ Тапатока
 
  • Ми се допаѓа
Реакции: Struggler and Y1K991

Y1K991

Parleur
1 март 2012
6,278
9,119
1,683
Абе не го отштиклирам тоа квадратче, па ја на мајка. Да не беше надградбата на форумот и tapatalk-от, ќе немаше за што да се пишува. Па нека велат дека се курчам.
***
Онтопик: ме фати insomnia, па цел час си играм mahjong.

Sent from my ST21i using Tapatalk
 

Outrider

A Witty Cat
Член на администрација
23 мај 2013
5,405
5,905
1,683
Disco
Не се напнувајте, сепак нечие гордеење со имање интермец на мобиљка е добар материјал за шегување. Ако тој некој има над 14 години that is...:)

Сент бај вода во бојлерот.
 

Хоуп*

Proton
4 април 2013
2,410
4,218
753
Не се напнувајте, сепак нечие гордеење со имање интермец на мобиљка е добар материјал за шегување. Ако тој некој има над 14 години that is...:)

Сент бај вода во бојлерот.
Мене па воопшто не ми е битно кој бил од мобилен тука, кој од компјутер. И од пегла ако сака нека е .
Има и такви што се занимаваат да. Ама ако таквите се над 14 that is.... :)

И мене не знам зошто не ми е смешен некој виц кога ми го кажуваат секој ден.
 
  • Ми се допаѓа
Реакции: Y1K991 and JaMi