Сакам да кажам/Сакам да прашам

Lepaa

Истакнат Член
2 декември 2012
985
1,704
393
Неможам да сфатам колку искомплексиран народ постои.
Ме мрази затоа што несакав да се мувам со него |-( kill it before it lays eggs.:nerd
Абе ова машкиве,секоја чест на исклучоците,да не знаат асален муабет да ти направат бре бре!
Речи ми бе братче несакам/неможам да правам муабет и чао пријатно! и двајцата да си бркаме работа.
Добро оди винце и кашкавалче (happy)
 

JaMi

Староседелец
22 февруари 2012
6,506
14,414
1,683
во светот на бајките
Не знам дали сте го виделе видеово со рускава бебиситерка ама јас искрено се згрозив и срцево ме заболе додека го гледав;( ..кој монстум е женава да може да удира мало беспомошно бебенце...не ми е јасно зошто Господ дозволува вакви чудовишта да живеат на земјава...и јас сум родител и некој да му направи вакво нешто на моето дете мислам дека без око да ми трепне би го убила:besen
Почнав да го гледам и прекинав :besen
 

МериСелест

Староседелец
24 април 2012
2,007
3,215
1,143
Греота..
Ги изедов сите шпагети,веке нема за брат ми :frantic
Тууу неухрането суштество...:rolleyes:
Ко храна да немам видено.
Денес има фудбал...значи следна дестинација ми е да седнам да напишам домашната то ест коефициентите и да отидам во школата наречена кладилница:D

И така :p

За видеото горе.
Свашта пизда рага...
Како можела бре на бебиситерки да го остави?и тоа на 50 и кусур години кои години веке почнуваат и лудите да те факаат.Бре бре бре.
Со кој го делам воздухот јас а?
На таа бесилка на плоштад треба.
Или жива да се запали ко оној Џордано Бруно мислам дека беше...
 
  • Like
Реакции: ZmajChe

ZmajChe

Истакнат Член
21 март 2012
937
2,068
93
Почнав да го гледам и прекинав :besen
за греотка бебено.. ја да сум родител и некој така да го тепа моето дете ... ќе го убијам без размислување ... гнаса бе еј, на неколку месечно дете мава со сета сила .. боже божее ... :besen
 

Selene

Модератор
6 јуни 2012
719
1,867
1,103
За оваа бебиситеркава само 2ца црнци дабл пенетрејшн да и удираат, ама она доста јако, секој ден.
И на крај, да и удрат таков ќотек да не и ТЕКНЕ уште еднаш да удри онака бебе, а не па вистина да го направи тоа.

Ебате пореметен народ, ебате.
 

МериСелест

Староседелец
24 април 2012
2,007
3,215
1,143
ја би го ставила во Денес ме насмеа ... :D
Ватевр ако сакаат модераторите нека префрлат мислењето ама темава е најчитана па да се насмееме сите :D
Мама ми плети поубава плетенка (wasntme)
 
  • Like
Реакции: ZmajChe

Believe

Активен Член
30 јануари 2013
108
141
43
Едвај чекам да започне сезоната на велосипедизам и да ја прошетам малце Македонија :gjavol Да паднам едно 10 пати бидејќи без тоа нема да ми тргне и да видам Шар планина и галичица ... :cool: