Сакам да кажам/Сакам да прашам

LoveDealer

Староседелец
3 март 2012
180
563
693
27
Во неговото срце.
Денес имав можност да се запознаам и разговарам со еден многу успешен човек, кој доста има постигнато во својот живот. Обожувам кога запознавам луѓе како него, од причини што те поучуваат што и како да правиш понатаму, како да се стекнеш со подобро образование, како да инвестираш во него, како да стекнеш одредени вештини и слично.. Прекрасно е од време на време да се потсетиме кои се вистинските вредности на животот!
 

Selene

Модератор
6 јуни 2012
719
1,867
1,103
Јас гледав едно време кога даваа по нашиве телевизии,на сител мислам дека имаше. Сега на која има?:sram
Знам дека на Канал 5 даваа, ама јас си ги гледам на компјутер, а не на ТВ. Не знам кои сезони беа што ги даваа. Сега не знам дали ја даваат негде.

Не знам дали да отворам тема.
 
  • Like
Реакции: Arkantos

Аркантос

Romanticist
23 август 2012
2,353
3,846
1,153
Знам дека на Канал 5 даваа, ама јас си ги гледам на компјутер, а не на ТВ. Не знам кои сезони беа што ги даваа. Сега не знам дали ја даваат негде.

Не знам дали да отворам тема.
Отвори, јас ја гледам :)
 
  • Like
Реакции: Selene

Mila Kunis

Истакнат Член
15 февруари 2012
2,279
3,528
443
Скопје
СДП некој да не знае каква е состојбата на патиштата Скопје-Крушево? Да не има многу снег наврнато?:unsure
 

violetmoon

Модератор
Член на администрација
11 декември 2012
2,656
5,731
1,153