Сакам да кажам/Сакам да прашам

Selma

Ingenious
15 февруари 2012
4,366
7,054
1,183
tumblr_lh5uaiHiy71qealwto1_500.gif


Скоро секогаш (wasntme)
 
  • Ми се допаѓа
Реакции: Arkantos and Hkakashi

Trouble

Староседелец
6 март 2012
1,516
2,611
1,123
Сакам да кажам дека една другарка ме зарази со песнава и сакам сега јас сите вас да ве заразам пошто песничкава е КОСКА :cool: Ајт поздрав до сите, ве сака дада Трабл :sreken
 

ZmajChe

Истакнат Член
21 март 2012
937
2,068
93
СДК и покрај тоа што ме боли прстот (кој беше скршен), кичмата (што ја повредив паѓајќи ги скалите на железничка во Скопје), главата (од многу мислење) јас сум пресреќнаааа ! Прекрасни вестииии ... аи аи аи што да направам побрзо? :sram хахахахахаха неделава ќе добијам 200 примероци од мојата книга, а тоа значи дека ќе треба да ја спремам промоцијата :sram Луѓе од секаде топ топ топ .. аииии да ве избацам сите можи? :p :* :* :*
:frantic иначе ваква сум во моментооовввв (wasntme) In love with my book ! Oh yeah baby ! (inlove) Кефооооиии .. што да правам што да правам? :Р
 

monika88

Истакнат Член
1 април 2013
453
645
193
36
Неготино
ќе ми каже ли некој зошто неможам да одговорам,не ми е дозволено да одговарам во темата -помалку нервози-?
дали тоа јас имам некаква забрана или нешто има некаков проблем со интернетот?:banghead(envy)
 

MissChievous

Ingenious
17 февруари 2012
5,085
7,019
1,683
Huntington Beach, California
silence-all-i-want-to-say.tumblr.com
ќе ми каже ли некој зошто неможам да одговорам,не ми е дозволено да одговарам во темата -помалку нервози-?
дали тоа јас имам некаква забрана или нешто има некаков проблем со интернетот?:banghead(envy)

Не се нервирај (иронија). (wasntme) Не може никој да одговори бидејќи префрлена е во Рисајкл Бин.
 

monika88

Истакнат Член
1 април 2013
453
645
193
36
Неготино
Не се нервирај (иронија). (wasntme) Не може никој да одговори бидејќи префрлена е во Рисајкл Бин.
аааааааааааааааа хаххахахахахах,а јас па си викам ејјјјјјјјјј банирана сум :rofl
и си викам леле што направив сега,толку ли?:eekнема ли да пишувам повеќе
извини Mila Kunis што ти испратив неколку пораки,за мојот така наречен проблем
е сега каде да си го напишам моето убаво мислење за нервозите (се потрудив),ајде на чет....:)(facepalm)

не ми замерувајте нова сум и правам вакви грешки глупави(facepalm)
 

Electra

Неонка
Член на администрација
Админ
16 февруари 2012
3,103
7,519
1,183
Big Sur
Драг Д,
Д ко во Дневник, ама не оној со Латас.
Немам(в) интернет и пишувам пост во ноутпад во пет сабајле. Дали сум нормална или трудна?
Периодов некако Д ко да ми е клучна буква. Ми фали Д, ама не ко во англискион збор на кој одма помислувате, или скрачено, што би рекле брача Амери "She wants the D.", туку Д како во „динамика“, а уствари добивам Д ко во „депресивен доцен период.“ Онака, си се замислувам ко некој криминолог чиј живот е ко на серија т.е. а не ти тргне или чини епизодата - сери ја и сними си нова. А мојава серија запек ја фатил, па е некако апла монотона. Си имам периоди кога сакам да си земам паломчиња и огромно меченце, па да си цмиздрам со саати дури не ме заболи главата или евентуално не заспијам, ама тогаш се сетам дека сум веќе стара за мечиња, солзички и мокри пубертетски бркови, па само тајно си шмрцнам и си барам sexual innuendos по интернетов.
А ПМС е безобразен, ме дрма трипати месечно и секогаш благо сака мајчиниот. Минувам крај кујна, кога господа еклери се натопориле ко за на смендер и безобразно ми свиркаат. Држ - не дај...попуштив...два пати. А Д ко во „Диета“ нека почека...
Сакам бре нешто ново, некои рандом работи од никаде да никнуваат ко печурчињана вo Супер Марио, макар и за најмали можни работи, само рандом нека се.
Се чудам како не ни е смачено од планирачка едноличност. Дури и мочањето иде у стил „Ќе полежам уште 5 минути, ќе пишам пост, па идам да мочкам за после пак да пишам пост за мочкањето, хуху.“
Дајте музика! И спонтаност! Креативноста изумира кај врвот на пирамидата...

Едит: Мислењево требаше во дневникот да иде, али нема везе, барем во Економија или Историја не заврши. Опроштавајте, ја сам се мало збунила из узбуџења што ми се врати нетот.
А сега ч, бидете добри, не одете оф топик и не крадете мислења, уште не сме политичари. :rolleyes:
 

monika88

Истакнат Член
1 април 2013
453
645
193
36
Неготино
скд спијте си вие само слободно,имате тука чувар-имам и јас будилник комшиите ме разбудија уште рано рано и сега нема што да правам
решив да сум прва смена на форумов и да ве чувам додека вие си спиете
:D:kafe(bandit)(bandit)(bandit)
 
  • Ми се допаѓа
Реакции: ZmajChe