Сакам да кажам/Сакам да прашам

Outrider

A Witty Cat
Член на администрација
23 мај 2013
5,405
5,905
1,683
Disco
@MoonFairy не можам да ја најдам темата, ама мислам дека спомена дека имаш немажени другарки а пошто сме врсници тоа значи дека и другарките се на права возраст за мене :pusi не е важно и да има некоја со сериозен проблем, сите си имаме багаж со себе.....не е страшно тоа........дај запознај ме со некоја :D
 
  • Ми се допаѓа
Реакции: MoonFairy

MoonFairy

Староседелец
28 септември 2012
1,335
1,964
1,133
@MoonFairy не можам да ја најдам темата, ама мислам дека спомена дека имаш немажени другарки а пошто сме врсници тоа значи дека и другарките се на права возраст за мене :pusi не е важно и да има некоја со сериозен проблем, сите си имаме багаж со себе.....не е страшно тоа........дај запознај ме со некоја :D
Ајде првин да ги активирам на форумов, да ве спојам, па после терајте, маткајте :D
Јас во случајов проводаџија :rofl:rofl
 
  • Ми се допаѓа
Реакции: Outrider

Outrider

A Witty Cat
Член на администрација
23 мај 2013
5,405
5,905
1,683
Disco
Ајде првин да ги активирам на форумов, да ве спојам, па после терајте, маткајте :D
Јас во случајов проводаџија :rofl:rofl

Зошто да не? :sreken Никад се не зна. Па после ќе треба да доаѓаш на свадба еден ден. :D
 
  • Ми се допаѓа
Реакции: MoonFairy

Outrider

A Witty Cat
Член на администрација
23 мај 2013
5,405
5,905
1,683
Disco
Можи и кума да ви бидам... :D

Само ако ја делиш таа должност со @Electra :sreken
Ако ти текне на некоја пиши, не сум за фрлање сеуште иако сум за никаде поради тоа што е... :unsure
Ако нешто знам тоа е да направам жена да се чувствува убаво во секој поглед, поголем дел од денот, долго време :)
 
  • Ми се допаѓа
Реакции: Electra and MoonFairy

MoonFairy

Староседелец
28 септември 2012
1,335
1,964
1,133
Само ако ја делиш таа должност со @Electra :sreken
Ако ти текне на некоја пиши, не сум за фрлање сеуште иако сум за никаде поради тоа што е... :unsure
Ако нешто знам тоа е да направам жена да се чувствува убаво во секој поглед, поголем дел од денот, долго време :)
Е тоа е она што го бара и што и треба на секоја нормална жена...
 

Sasho

Истакнат Член
12 ноември 2020
43
14
108
41
црнобелци кај сте бреее? :giggle:giggle:giggle Одамна ве немам посетено. Па среќни празници иако пројдоа и убаво е да ве види човек малце вака хаха
 

Outrider

A Witty Cat
Член на администрација
23 мај 2013
5,405
5,905
1,683
Disco
На островите вајрал постана видеото со извесен Мејсон Гринвуд, играч на Манчестер Јунајтед.
Во тоа видео, неговата девојка се појавува со скршен нос, крв насекаде и сета посинета од ќотек.
Засега клубот се дистанцира од него пошто 3-4 пати досега го извлекле од срања.Огромен талент навистина, но тотално без мозок, глупак, бот.
Тоа му доаѓа како оној филмот со ѓаолот кој остваруваше една желба но правеше и попатна пиздарија.
Па така ликот добил ултра талент за шутирање топка низ алумински стативи во мрежа и земал 85.000 фунти НЕДЕЛНО.
На аудио типот и се дере на девојката да му го исцица на лице место пошто така му доаѓало ако не му го испушела имало да ја разбие од ќотек. Кое дно за 21 годишен човек, пак и пак со тој секс.......ама тоа е, никој не му рекол НЕ во животот па сеа зожто, која е таа да не сака да пуши на команда, шо се замишља бе, која е она?

Сега М.Јун. ќе го акснат а пошто е токсичен материјал никој нема да го потпише евентуално во Сауди Арабија каде ќе го тапшаат по рамо дека знае како со жена....:kafe
 

Outrider

A Witty Cat
Член на администрација
23 мај 2013
5,405
5,905
1,683
Disco

Само една дешавка во Брисел, главниот град на истоимената провинција, кралството Белгија, Европската унија и НАТО пактот.
Илјадници цајкани во фул рајот гиар, со гумени куршуми (кои убиваат бтв), тејзери, пендреци, спрејеви за очи, солзавец и водени топови (на сред зима) се обидуваат да ги натераат луѓето да прифатат 0,2% намалување на смртност, да бидат покорни и благодарни што власта се грижи за нив, па макар и вака, со употреба на најбрутална физичка сила.

Среќа што не сум милионер и нема да бидам :D, иначе би набавил илјадници СКС полуавтоматски пушки со оние новите шаржери од 20 наместо 10 куршуми 7,62*39мм и би ги поделил на инстант формирана народна одбрана. Кад је рат нек је рат.