Сакам да кажам/Сакам да прашам

Mnogo Bitno

Староседелец
9 февруари 2015
1,801
810
1,133
Skopje
Фала Братче ,само ти знаеш дека сум и уште неколку да речеме ;):sreken

Има вечер во клуб Avenue кај дом на градежници поточно стара Havana,а вчера имало караоке со Ненад ама касно палам,како и да е има и вечер журка јака (party):cool:
 
Последна промена од модератор:
  • Ми се допаѓа
Реакции: Pica pica

Pica pica

Староседелец
2 јуни 2013
1,564
2,090
1,133
91
Фала Братче ,само ти знаеш дека сум и уште неколку да речеме ;):sreken

Има вечер во клуб Avenue кај дом на градежници поточно стара Havana,а вчера имало караоке со Ненад ама касно палам,како и да е има и вечер журка јака (party):cool:
Како кученца по тебе трчаат модераторите да те поправат таму каде "грешиш ".
Сигурно мислат дека си јака риба! :mstickle
 

Ѕвездичка

Староседелец
21 март 2016
1,102
971
1,133
Јас како плавуша ја замислувам со големи облини и долга коса, шатирана или некоја шатус техника.
Дилајла знае најдобро мислам нема што тука, а не смета машко или женско нема врска, ако е јак/а пак се манијачи :zelen(star).
 
  • Ми се допаѓа
Реакции: Pica pica

Ѕвездичка

Староседелец
21 март 2016
1,102
971
1,133
Многу ми се глупави луѓето што даваат лажни ветувања, а мислат дека му веруваш. Кого мислат дека лажат освен сами себе ?!
Цврсто убедени дека ќе е така како што ќе речат, а сами испаѓаат будали пред себе си.
На ваквите само во лице му се плука вистината и се кажува како ќе биде, за да не ја досмислат лагата.
Конечно Петок ама и викендов тешко дека ќе се погоди времето. :kafe(star)
 

misti.diva orhideja

Член со 30 казнени поени
10 јануари 2017
262
195
43
Дали може да сe тргне од преден план известувањето за најактивни членови во месецот, ми боде очи, не се чувствувам убаво кога гледам кој ми е конкуренција...уффф!?
 

Saladin

Unbaised
Член на администрација
17 февруари 2012
6,024
9,655
1,683
Normandy
Дали може да сe тргне од преден план известувањето за најактивни членови во месецот, ми боде очи, не се чувствувам убаво кога гледам кој ми е конкуренција...уффф!?
Дискутиравме за ова и порано, мислам дека не може.
 

misti.diva orhideja

Член со 30 казнени поени
10 јануари 2017
262
195
43
Баш безвезе, не ја гледам потребата од такво обавестување. Како на магарешка клупа да сме сите...абе ко глупи август се осеќам.