Сакам да кажам/Сакам да прашам

Давор

Староседелец
10 ноември 2012
1,300
2,081
1,123
СДК отидов јас да уживам во природа.Да ги наполнам батериите.Се дружиме вечер луѓе :D
 

$3Я3|\||)&p&†Y

Староседелец
12 мај 2012
3,690
3,871
1,183
СДК временцево ми е одлично. Не би било лошо само така по маалку да врне, да испаднам на прошетка, да си ставам слушалки и да ме тепа некоја баладичка. Тогаш дури ќе уживам за сите пари. Вака дома седење .. не е тоа тоа ..
 
  • Ми се допаѓа
Реакции: ZmajChe

The Tramp

Филмохолик
17 февруари 2012
3,368
4,941
1,173
Некоја страница за складирање материјали со поголем простор? Имам на гугл 5гб, ама малку ми се. :)
 

ZmajChe

Истакнат Член
21 март 2012
937
2,068
93
СДК „Музиката е насекаде околу нас, се` што треба е да ја слушаме“ - филмот беше прејак, само што не го фатив скроз од почеток и не му го запазив името, ама содржината трогателна...
Се заљубив во филмот бе (inlove)
 
  • Ми се допаѓа
Реакции: The Tramp

The Tramp

Филмохолик
17 февруари 2012
3,368
4,941
1,173
СДК „Музиката е насекаде околу нас, се` што треба е да ја слушаме“ - филмот беше прејак, само што не го фатив скроз од почеток и не му го запазив името, ама содржината трогателна...
Се заљубив во филмот бе (inlove)
Филмот се вика Август Раш (August Rush). Предобар филм. Го имам гледано некои 4-5 пати. :)
 
  • Ми се допаѓа
Реакции: i_wanna_fly and ZmajChe

MissChievous

Ingenious
17 февруари 2012
5,085
7,018
1,683
Huntington Beach, California
silence-all-i-want-to-say.tumblr.com
Некои членови ме потсеќаат на соучениците од средно. Мислат дека се фраери и дека никој ништо не им може со нивните демек смешни коментари со индиректно исмеавање и саркастични in side jokes. Смешно ми е дека моите соученици биле несозреани неизживеани тинејџери и колку толку, оправдано било нивното такво однесување, а овде присутното однесување не можам поинаку да го прифатам освен како јавно резилење.