Сакам да кажам/Сакам да прашам

BadBoy007

Активен Член
26 септември 2016
209
166
43
Juve - Lyon 1:1 тооооо пошто X2 ја имам. Сметам дека ќе издржи Лион до крај. :D Како ненормален паѓаше коефициентот за X и за 2 па ја опалив Х2.

Држииии Лион ќе ми донесеш парички ако не изгубиш. :D
 

Ѕвездичка

Староседелец
21 март 2016
1,105
971
1,133
Што им е на луѓето што љубоморат ? Ако сакате да постигнете нешто вложете труд и енергија, а не завидливост и омраза.
Штета што во животот сите наоѓаме не некоја ваква личност. Понекогаш може да е и ептен блиска. Јас не можам времето да го губам на такви личности. Времето е најдрагоцено и го поминувам со тие што ги сакам и што ме сакаат. Spread love, not hate.
 
  • Like
Реакции: Priroden, Tantara and malo

Давор

Староседелец
10 ноември 2012
1,300
2,081
1,123
Награден сум со трофеј: член повеќе од 4 години (party)
Мило ми е што сум тука веќе четири години, прекрасни луѓе, прекрасни успомени, посебно луѓето што успеав да воспоставам контакт настрана од сајтов...

А сега да бидам искрен.
Не ми се верува дека 4 години сум си потрошил тукааа :place Зарем е толку мојот живот досаден? Луѓето што ги запознав лично/фб претпоставувам ич не ме сакаат сите ги снема. Толку сум недружељубив, досаден и непожелен во друштво |-(

За уште многу години на форумов (party)
По една пијачка имате од мене во кафе-бар Црно бело
 
  • Like
Реакции: Outrider and Beauty&Beast