Сакам да кажам/Сакам да прашам

Viktor k

Староседелец
4 мај 2012
827
537
1,103
34
Скопје
Честито спојување на ВИП и ОНЕ+ Близу од денес нема АЕК , Анти монополска и комисија за заштита на конкуренција! Кој знае колку платил и подмачкал Слим за ваква супер зделка. Аје народе повелете на поскапи сметки!
 

Y1K991

Parleur
1 март 2012
6,278
9,120
1,683
Не знаев дека еден ебен заб може да те поремети начисто. Кај цела вечер не спиев, кај ги сменив сите годишни времиња наизменично. Пред еден сат ќе мерам притисок. Бам 218 со 130. Dude wtf?!
Еве го, паѓа со болката од забот. 132 со 85.
 
  • Ми се допаѓа
Реакции: Lady*

Saladin

Unbaised
Член на администрација
17 февруари 2012
6,024
9,655
1,683
Normandy
Не знаев дека еден ебен заб може да те поремети начисто. Кај цела вечер не спиев, кај ги сменив сите годишни времиња наизменично. Пред еден сат ќе мерам притисок. Бам 218 со 130. Dude wtf?!
Еве го, паѓа со болката од забот. 132 со 85.
Пер, иди сериозно на забар. Минатото лето јас си имав проблем со осмица, ако не го вадев претстојуваше шанса гадно да си го заебам животот.
 
  • Ми се допаѓа
Реакции: Y1K991, Lady* and Makedonec

Altaïr

Shinigami
23 јули 2012
5,855
2,674
1,683
Han Wavel
Пер, иди сериозно на забар. Минатото лето јас си имав проблем со осмица, ако не го вадев претстојуваше шанса гадно да си го заебам животот.
На пример што може да се случи ако не се извади умникот?
 

Аркантос

Romanticist
23 август 2012
2,352
3,850
1,153
Сакам да ги прашам нешто помладиве на форумов(-20).
Што ви значи тоа „Сите ќе умрете/умреме“.
Ок, како фраза е јасна. Прејасна. Ама зошто ја употребувате како точка на секоја реченица?

Едит:
Тоа што е уште позагрижувачко е, тоа што по кажанава реченица, почнува страшно смеење. Како да треба да ми е смешно.
 
  • Ми се допаѓа
Реакции: $3Я3|\||)&p&†Y

existence

Boolean
Член на администрација
Админ
3 март 2012
7,448
9,155
1,683
Кушкундалево
УЕФА влева надеж за земјите од дното на листата.

Она што им треба на ФФМ е дрон. Со такво нешто Македонија може да биде светски првак дури и да ги однесе најголемите дрва од играчи и кактус-голмани. Еволуција на фудбалот се случува и треба да се искористи тоа.
 
  • Ми се допаѓа
Реакции: Outrider

Outrider

A Witty Cat
Член на администрација
23 мај 2013
5,405
5,905
1,683
Disco
За воља на вистината не била одлуката на УЕФА него на некој спортски меѓународен суд, имаше едно време забрана да бидат во иста група високорични екипи, Ерменија вс. Турција или Азербајџан или слично...поради ратови и геноциди...

Голема грешка шо не ги тепаа до умирачка тоа качаците, во случајов играчите на Албанија заслужуваа смрт.
 

Viktor k

Староседелец
4 мај 2012
827
537
1,103
34
Скопје
Аферим бе копуци значи парата буши и таму кај што не буши бургијата! Пример за тоа дека сложни браќа куќа градат
Албанија доби три бодови за прекинот во Белград Во овој случај отфрлена е жалбата на Србија, а прифатена на Албанија откако било утврдено дека нема доказ според кој албанските фудбалери одбиле да го доиграат натпреварот, кој беше прекинат поради лоша организација и влегување на неслужбени лица на теренот кои ги нападнаа гостинските играчи.
Ајде американска мафија навали ние сме следни.