Сакам да кажам/Сакам да прашам

alba

Староседелец
15 март 2012
1,424
2,015
1,123
Еј напишав пост долг ама го избришав ај друг пат ке пишам на Телма оди филмот Господар на прстените да го погледаме :zelen
И да на 10 ден Господ ги создал македонците и да не сакаш ќе почнеш да се дрогиш во мкд е така @Outrider :zelen(facepalm):rofl
 

Outrider

A Witty Cat
Член на администрација
23 мај 2013
5,405
5,905
1,683
Disco
Еј напишав пост долг ама го избришав ај друг пат ке пишам на Телма оди филмот Господар на прстените да го погледаме :zelen
И да на 10 ден Господ ги создал македонците и да не сакаш ќе почнеш да се дрогиш во мкд е така @Outrider :zelen(facepalm):rofl

http://www.telegraf.mk/tehnologija/nauka/266954-covekot-nastanal-vo-makedonija-a-ne-vo-afrika

Првиот хомо-сапиенс не настанал во Африка туку во Делчево :frantic
 

коста

Истакнат Член
21 мај 2013
145
61
328
36
Сакам да кажам! Ми е гајле дали после ова ќе добијам 10 казнени, ама ич не клавам цензура.
Добро бе, дали навистина мислиш дека реченицава ти е смешна?
Не, не е смешна. Гадна е.

едит: Гадна, затоа што ми дава впечаток дека зад никот Коста стои манијак.
e оти бе пријателе да не ми е смешна па ми дојде смешно во моментот и се насмеав и пишав мала шала во темата вие па одма сериозно свајкате се
оти јас манијак ехехе па не зилегувам навечер да начекувам жени што сии одат сами хахаха

ИМА ИМА како не.... еве една ме молеше да се вози со тебе....
polls_UglyGirl_2447_390813_poll.jpeg

хехе ама ти си ја прибрал оваа веке од 2008ма ти е сликата хахахаа
 
Последна промена од модератор:
  • Ми се допаѓа
Реакции: diva orhideja

Outrider

A Witty Cat
Член на администрација
23 мај 2013
5,405
5,905
1,683
Disco

Тентоф страјкс аген :kafe
Тешко е да се замисли потажна судбина на планетата доколку сите луѓе на светот би биле мраќедонци. Еволуцијата ќе го сменеше својот тек и наместо крв низ вените ќе течеа г**на...
 

alba

Староседелец
15 март 2012
1,424
2,015
1,123
Тентоф страјкс аген :kafe
Тешко е да се замисли потажна судбина на планетата доколку сите луѓе на светот би биле мраќедонци. Еволуцијата ќе го сменеше својот тек и наместо крв низ вените ќе течеа г**на...
И науката и христијанството (религијата) го најдоа својот НЗС благодарение на маќедонштината.
Сега Грците по вода ќе ги праќаме да ни носат, нек пукнат душманите.
 

Altaïr

Shinigami
23 јули 2012
5,855
2,674
1,683
Han Wavel
Гледам на тв протести низ цел свет имало, гледам после прикажуваат кај нас како било, си легнале луѓето, си вртат скара, си пијат, абе какви протести што ќе ти се протести кога убаво се живее. Многу глупи луѓе има жими се.
 
  • Ми се допаѓа
Реакции: Outrider

Outrider

A Witty Cat
Член на администрација
23 мај 2013
5,405
5,905
1,683
Disco
Haters gonna hate, pain`s gonna hurt and baking soda will be a messiah.
One gets accustomed to pain... as to an old acquaintance one always wants to avoid... :eek