Сакам да кажам/Сакам да прашам

Viktor k

Староседелец
4 мај 2012
818
535
1,103
29
Скопје
Добро која е целта на студентскиот пленум ? Нов закон за високо образование и автониомија на факултетите? Зошто не протестират за лошите услови во домовите , застарената литература од која се учи? Што ќе добијат штрајкувачите со тоа што факултетот ќе биде автономен , а условите за студирање катастрофа ? Без грење со професори што ќе ги гледаш само за потпис и оцена?
 

Struggler

Староседелец
19 јануари 2013
1,755
1,002
1,133
СДП: Ленонки... на каква комбинација од алишта најчесто се носат?
 

Давор

Староседелец
10 ноември 2012
1,300
2,081
1,123
@ipopovski ако смеам да кажам, ептен грдо е ова со да гледаш кој кога е зачленет, колку мислења има и колку лајкови додека го читаш во некоја тема. Ако некој толку многу го интересира, нека кликне на неговиот профил и нека виде. Вака ми е стварно безврска, боде во очи безвезе. Барем јас лично не судам Ааа овој има доста лајкови, ај и јас ќе му стиснам :cool: Ааа овој има многу мислења и одамна е на форумов значи океј е. Ми беше многу подобро пред ова да се случи. Башка кај мене пошто Ноември е многу голем месец (по букви), го ремете редот и не изгледа убаво :confused:
Претпоставувам ти си задолжен за ова.
 
  • Like
Реакции: Ditto+Maker

Altaïr

Shinigami
23 јули 2012
5,752
2,574
1,683
Han Wavel
@ipopovski ако смеам да кажам, ептен грдо е ова со да гледаш кој кога е зачленет, колку мислења има и колку лајкови додека го читаш во некоја тема. Ако некој толку многу го интересира, нека кликне на неговиот профил и нека виде. Вака ми е стварно безврска, боде во очи безвезе. Барем јас лично не судам Ааа овој има доста лајкови, ај и јас ќе му стиснам :cool: Ааа овој има многу мислења и одамна е на форумов значи океј е. Ми беше многу подобро пред ова да се случи. Башка кај мене пошто Ноември е многу голем месец (по букви), го ремете редот и не изгледа убаво :confused:
Претпоставувам ти си задолжен за ова.
Па ете сега ќе си знаеш кој колку мислења има без да кликаш на нечиј профил. Нема зошто да ти боде очи. :)