1. Еј...супер што го посетуваш Црнобело форумот. Слободно регистрирај се и приклучи ни се во дискусиите!

Ролерки

Дискусија во форумот 'Хоби' започната од Alonee, 9 мај 2012.

 1. escape

  escape Староседелец

  Зачленет на:
  20 октомври 2012
  Мислења:
  2,178
  Допаѓања:
  2,240
  Кај да се научам да возам ролерки, а да нема живо пиле во околина од 100 метри?
   
 2. exdoxia

  exdoxia Нов член

  Зачленет на:
  2 ноември 2016
  Мислења:
  3
  Допаѓања:
  0
  Doma vo soba i hodnik
   
 3. escape

  escape Староседелец

  Зачленет на:
  20 октомври 2012
  Мислења:
  2,178
  Допаѓања:
  2,240
  Абе ја дома знам да возам, ама не е исто дома да возиш на тепих и на улица.
   
 4. incule

  incule Староседелец

  Зачленет на:
  5 јануари 2015
  Мислења:
  731
  Допаѓања:
  121
  Нема опасност,само треба рамнотежа и да се нема паника
   
 5. Traviesa

  Traviesa Истакнат Член

  Зачленет на:
  8 јуни 2016
  Мислења:
  25
  Допаѓања:
  15
  Јас не знам ни дома. Помодрев од падови. :D
   
  На escape му/ѝ се допаѓа ова.

Сподели: