1. Еј...супер што го посетуваш Црнобело форумот. Слободно регистрирај се и приклучи ни се во дискусиите!

Психолошка маска

Дискусија во форумот 'Здравје и состојба на духот' започната од diva orhideja, 6 август 2014.

 1. Outrider

  Outrider A Witty Cat
  Член на администрација

  Зачленет на:
  23 мај 2013
  Мислења:
  4,725
  Допаѓања:
  5,266
  Во реалноста си фан на Манчестер Сити и го почитуваш Дејвид, признај :zelen
   
  На Struggler му/ѝ се допаѓа ова.
 2. Struggler

  Struggler Староседелец

  Зачленет на:
  19 јануари 2013
  Мислења:
  1,755
  Допаѓања:
  1,002
  Ahahahahha, you got me ! :zelen
   

Сподели: