Промена на корисничко име

Struggler

Староседелец
19 јануари 2013
1,755
1,002
1,133
Абе ајде да гебам, таман си го сменив сеа цела година лузер че бидам.... а планирав нов ник! :mad
 

existence

Boolean
Член на администрација
Админ
3 март 2012
7,448
9,155
1,683
Кушкундалево
Кога некој го променува името автоматски се креира тема. Сега ќе видиме да го најадиме админот и нема да испушта таму буква. : )
 
  • Ми се допаѓа
Реакции: ipopovski and escape