Проблеми на одмор

Marick14

Истакнат Член
17 февруари 2012
3,289
2,348
113
Софија
Дали сте имале проблеми, недоразбирање, карање или некои слични работи додека сте биле на одмор?
Дали се имате повредено некогаш или сте се загубиле во местото на кое сте престојувале?
 

Шмекси

Истакнат Член
15 февруари 2012
1,133
1,065
113
Скопје
www.statik-group.com
Имам тропнато на погрешна соба, во сосема погрешен момент кога двајца млади имаа див секс.Сосема ненамерно го направив тоа затоа што бев на журка и навистина не знаев каде се наоѓам од алкохол :D
 

Mila Kunis

Истакнат Член
15 февруари 2012
2,290
3,528
443
Скопје
Даааааааааааа лани во Сончев брег кога се враќавме навечер од дискотека,се заакавме на погрешен правец фативме :giggle

Една во Охрид последната вечер ни беше тоа,си донесовме другари на кафе (за до душа сабајле фати 6 саат беше) ни рече : „Изашли сте у пет , дошли сте у седам. Пробудили сте ме. Нечу да видим никога овде.“ Кај што ги избркавме гостите, во 9 ни рече да напустимо кучу великог брата хаха и не ни дозволи ни куферите да ни стојат кај неа,па дури не се ни поздравивме на крај, а дента врнеше истураше моравме во интернет кафе да седиме,немаше кај кој тогаш.

После другата ни забрани да свети светлото на тарасата навечер пошо „мушички се збирет под сијалицата“ и исто ни забрани да ја поместуваме ролетната, колку била спуштена толку да стои инаку „ ќе се расипвит“

И третата ни водеше евиденција која кога искочила и кога се вратила, вика „една дојде во 4,се пресоблече излезе и се врати во 7, кај бевте другите?“ и не ни дозволуваше дечките што беа сместени во другата соба да дојдат кај нас во соба да гледаат утакмица пошо они немаа ТВ, влага и вика „Шо сте се собрале сите во една соба, да ги искршите креветите?“ А бевме 4 женски и 3 машки. :rofl
 

Јована

Истакнат Член
20 април 2012
144
311
63
не на мене на братми му се лошеше и моравме да го завршиме одморот:(
 

990Freak

Староседелец
12 март 2012
1,275
1,911
1,123
Kumanovo
Сваку годину иам проблем сс бојлер у Охрид. Искочу, укључу га, дојде некој и га искључи. На 3 места ми се тој дешааше. Овуј годину планирам да га отвору онј индикатор, да га преспоју директно, и тињаличето да га премосту колко за камуфлажу. А замисли, 800 денара од вечер смештај, и да немоеш да се истушираш Од увек сам викаја, заебан народ тија Охриѓани. Свака част на искључаци, ако ги има.
 
  • Ми се допаѓа
Реакции: red dragon and Mila Kunis

rain-bow

Истакнат Член
21 ноември 2014
174
79
338
Претежно не сум имала никакви проблеми, зошто или одиме сами или со одбрано друштво со кое знам дека нема да имам проблеми. Порано како помали, имавме проблеми, не дека не...но од типот, некој не си измил садови, се чека на друг, или па миел ама не како што треба...Се жалеле дека не бил чист смештајот а не сакаат да фатат да зачистат, па сум морала јас. На посериозни, не ми текнува.