1. Еј...супер што го посетуваш Црнобело форумот. Слободно регистрирај се и приклучи ни се во дискусиите!

Прилеп

Дискусија во форумот 'Градови' започната од Y1K991, 4 април 2012.

?

Дали сте го посетиле Прилеп и каков впечаток ви оставил?

 1. Сум го посетил/а, но не ми оставил голем впечаток

  17 глас(а)
  32.7%
 2. Не сум го посетил/а, но планирам да го посетам

  5 глас(а)
  9.6%
 3. Сум го посетил и ми оставил голем впечаток

  10 глас(а)
  19.2%
 4. Не сум го посетил/а и не планирам да го посетам

  1 глас(а)
  1.9%
 5. Воодушевен/а сум од градот, прекрасен град

  19 глас(а)
  36.5%
 1. street_chic

  street_chic Староседелец

  Зачленет на:
  14 февруари 2012
  Мислења:
  1,433
  Допаѓања:
  3,678
  Токио Сити
  Лондон Сити
  Њу Јорк Сити
  Манчестер Сити
  Прилеп Гладни ко пес ! :D
   
  На S.B., parvati и WomanInRed им се допаѓа ова.
 2. WomanInRed

  WomanInRed Староседелец

  Зачленет на:
  15 февруари 2012
  Мислења:
  1,324
  Допаѓања:
  3,218
  480575_3533329791885_562681529_n.jpg
  Само јас постирам во темава. :D
   
  На S.B., melpomena, street_chic и уште 2 други им се допаѓа ова.
 3. parvati

  parvati Сангвиник

  Зачленет на:
  14 февруари 2012
  Мислења:
  6,697
  Допаѓања:
  13,878
  Прилепчанка у срж, до јаjа : )
  Поздраф од борбено Куманоо, да се знае кои први пукнале протиф турци : )

  edit кои турци бре будало, птотиф немци лоллл eahahaehae
   
  На Angiie и WomanInRed им се допаѓа ова.
 4. МиГ 21

  МиГ 21 Староседелец

  Зачленет на:
  12 ноември 2012
  Мислења:
  1,252
  Допаѓања:
  2,458
  Има и Горан многу и Рубин :D
   
  На WomanInRed му/ѝ се допаѓа ова.
 5. Angiie

  Angiie Истакнат Член

  Зачленет на:
  16 февруари 2012
  Мислења:
  506
  Допаѓања:
  641
  Ако, ако :D Мене ме мрзи да префрлам од телефон в компјутер некоја слика. Не се срами па и ти :p
   
  На WomanInRed му/ѝ се допаѓа ова.
 6. Y1K991

  Y1K991 Parleur

  Зачленет на:
  1 март 2012
  Мислења:
  6,262
  Допаѓања:
  9,105
  Незнам како е планот, не сум во тек. Оваа година фирмата во која работам е домаќин (газдарицата е кума) на патрониот празник Св.Никола, така да ве поканувам сите да намините таму. Јас ваљда ќе бидам келнер за нешо :)
  update:
  ќе ме познаете по ненаспаноста, и белите капи кои треба да ни ги доделат :) :)
   
  На Angiie, WomanInRed и parvati им се допаѓа ова.
 7. WomanInRed

  WomanInRed Староседелец

  Зачленет на:
  15 февруари 2012
  Мислења:
  1,324
  Допаѓања:
  3,218
  Не се срамам бе чоек :D
   
 8. WomanInRed

  WomanInRed Староседелец

  Зачленет на:
  15 февруари 2012
  Мислења:
  1,324
  Допаѓања:
  3,218
  Најдоброто од Прилеп ;)
   
  На Ночной охотник му/ѝ се допаѓа ова.
 9. Angiie

  Angiie Истакнат Член

  Зачленет на:
  16 февруари 2012
  Мислења:
  506
  Допаѓања:
  641
 10. Nighty

  Nighty Староседелец

  Зачленет на:
  24 февруари 2012
  Мислења:
  727
  Допаѓања:
  1,181
  Еее, Прилеп4е... :giggle
  После моето родно Скопјенце, и импресивната Струмица, ова ми е омиленото местенце за посета. :sreken
  Ами град0 го сакам, а луѓето шо ги знам уште појќе. :giggle
  Последен пат бев за Пивофест0 - од вториот ден до крај - а во план ми е повторно да го посетам непосредно по новогодишните празници, да си се видам со милите ми пријателчиња.
  Angiie тука ми е една од нив! :)
   
  На Angiie и MoonFairy им се допаѓа ова.

Сподели: