По кој критериум ги отценуваме мажите дали се добри или лоши?

Статус
Затворена за нови мислења.

iDeposito

Староседелец
29 февруари 2012
47
63
1,028
31
Скопје
По кој критериум ги отценуваме мажите дали се добри или лоши?

Кој критериум ги ОТЦЕНУВАМЕ мажите дали се добри или
Критериум ги ОТЦЕНУВАМЕ мажите дали се добри
Ги ОТЦЕНУВАМЕ мажите
ОТЦЕНУВАМЕ

... Барем потрудете се да пишувате македонски.
а и ти да се потрудиш малце со потписот?
 

iDeposito

Староседелец
29 февруари 2012
47
63
1,028
31
Скопје
Можеби можеш да ми кажеш како? :)
Ко не си научил еден потпис да мењаш ондак да не очекуваме за познавањето на македонскиот јазик и литература. А збориш за други, пред да го покажеш прстот кон некого види дали ти е чист!
 

x3m

Активен Член
17 февруари 2012
137
169
43
Скопје
Ко не си научил еден потпис да мењаш ондак да не очекуваме за познавањето на македонскиот јазик и литература. А збориш за други, пред да го покажеш прстот кон некого види дали ти е чист!
Ко = Кога
Мењаш = Менуваш
Ондак = Тогаш

Неверојатно. Ова е едноставно премногу лесно. Моето познавање од македонскиот јазик и литература не е твоја работа, па ниту во врска со темава. Јас само те поправив. :)
 
Статус
Затворена за нови мислења.