1. Еј...супер што го посетуваш Црнобело форумот. Слободно регистрирај се и приклучи ни се во дискусиите!

Посвети песна

Дискусија во форумот 'Музика' започната од Lilit, 14 февруари 2012.

 1. Iris*

  Iris* Староседелец

  Зачленет на:
  30 јануари 2014
  Мислења:
  763
  Допаѓања:
  1,290
  На İncognito му/ѝ се допаѓа ова.
 2. escape

  escape Староседелец

  Зачленет на:
  20 октомври 2012
  Мислења:
  2,183
  Допаѓања:
  2,248
  "Не знам колку сега далеку ти си ми што да речам освен прости ми, извини.. Јас бев горе-доле и бев лево-десно сега знам јас сум ти пријател.."

  За тебе другарче, не се запознавме тука доле но таму горе некој ден ќе се сретнеме...
   
 3. Iris*

  Iris* Староседелец

  Зачленет на:
  30 јануари 2014
  Мислења:
  763
  Допаѓања:
  1,290
  На İncognito му/ѝ се допаѓа ова.
 4. İncognito

  İncognito Староседелец

  Зачленет на:
  31 август 2013
  Мислења:
  2,481
  Допаѓања:
  3,757
  На Iris* му/ѝ се допаѓа ова.
 5. Cassiopeia

  Cassiopeia Истакнат Член

  Зачленет на:
  10 февруари 2017
  Мислења:
  7
  Допаѓања:
  8
  На :Faun: му/ѝ се допаѓа ова.
 6. :Faun:

  :Faun: Истакнат Член

  Зачленет на:
  7 мај 2017
  Мислења:
  9
  Допаѓања:
  14
  На Cassiopeia му/ѝ се допаѓа ова.
 7. antonio

  antonio Like-Maniac

  Зачленет на:
  29 август 2013
  Мислења:
  803
  Допаѓања:
  1,106
  На escape му/ѝ се допаѓа ова.
 8. Iris*

  Iris* Староседелец

  Зачленет на:
  30 јануари 2014
  Мислења:
  763
  Допаѓања:
  1,290
  На İncognito му/ѝ се допаѓа ова.
 9. İncognito

  İncognito Староседелец

  Зачленет на:
  31 август 2013
  Мислења:
  2,481
  Допаѓања:
  3,757
   
  На Iris* му/ѝ се допаѓа ова.
 10. İncognito

  İncognito Староседелец

  Зачленет на:
  31 август 2013
  Мислења:
  2,481
  Допаѓања:
  3,757
  На Iris* му/ѝ се допаѓа ова.

Сподели: