Посвети песна | Црнобело Форум

Посвети песна

Lilit

Нов член
14 февруари 2012
5
8
3
Темава е со цел да посветите песна на некого, на кого сте немале храброст да им кажете директно итн. Еве јас ќе започнам. ;)

За љубениот,срцка тој :D
 
  • Ми се допаѓа
Реакции: Proton

Marrie

Староседелец
13 февруари 2012
509
803
693
Да ја пофалам како прво темата.

Е сега и јас една песна да му посветам нему, на моето љубовче...
:)
 
  • Ми се допаѓа
Реакции: Lilit

Caci

Истакнат Член
15 февруари 2012
876
1,103
393
28
Струмица

Оваа песна му ја посветувам на мојот бивши, секогаш кога ќе ја слушнам ме поцетува на него, таман како за нас да е пишувана, кога се разделивме плачевме цела вечер и јас и тој, но сепак имаше некој трет што успеа да не раздели :) но сепак не жалам, бидејќи благодарение на тоа, го сретнав сегашниот и се (inlove)
 
  • Ми се допаѓа
Реакции: kizzo